Tisícky fanúšikov rapového žánru zavítajú v mesiacoch marec a apríl do banskobystrického klubu Ministry of Fun, kde odohrajú svoje koncerty azda najpopulárnejší československí interpreti súčasnej doby.

Dlhé roky bol prakticky jediným útočiskom koncertov slovenských a zahraničných raperov najmä Urban Spot, ktorý v minulosti hostil niekoľko koncertov rôznych umelcov. S narastajúcou popularitou tohto žánru sa však tie najväčšie hviezdy súčasnej scény presúvajú do priestorov Ministry of Fun. Nie je tak už žiadnym prekvapením, že v najmodernejšom tanečnom klube vystúpili najväčšie esá slovenskej rapovej scény ako Kontrafakt, Majk Spirit, Pil C alebo Gleb.

Zrejme najväčší rozruch však spravidla spôsobia členovia bratislavskej skupiny DMS v zložení Separ, Dame a Smart. Spoločne sa im podarilo vypredať Ministry of Fun v rámci ich HUHU TOUR v roku 2022 a o nezabudnuteľné zážitky sa postarali aj počas PREPÁČTE TOUR (2019) a MDMS TOUR (2019). Líder tejto formácie, Separ, patrí dlhodobo medzi najpočúvanejších slovenských interpretov a onedlho sa vydá na turné k svojmu novému hudobnému počinu s názvom FLOWDEMORT.

Separ ft. Fleego – International

Jednou z jeho zastávok tak bude aj Banská Bystrica, kde odohrá svoju show v sobotu 22. apríla. Koncertné turné Separa ponesie príznačný názov FLOWDEMORT TOUR 2023 a opätovne sa dá očakávať aj výrazný dopyt po vstupenkách, ktoré bývajú obvykle vypredané už niekoľko dní pred samotným podujatím. Ak teda nechcete premeškať svoju príležitosť zúčastniť sa banskobystrickej zastávky Separovej „tour“, odporúčame vám kúpu lístkov v predpredaji na tomto odkaze.

V Ministry aj najlepšie české duo

Len málokto hýbe českým rapovým a módnym priemyslom tak, ako dvojica, ktorá si hovorí Yzomandias & Nik Tendo. Obaja patria pod vydavateľstvo Milion Plus Entertainment a pred nedávnom vypustili do sveta svoj spoločný projekt s názvom Kruhy & Vlny.

Yzomandias x Nik Tendo – CO TY OČI??

Aj v prípade kontroverznej dvojice, ktorá púta pozornosť okrem hudby aj výzorom a snahou preraziť vo svete tzv. vysokej módy, je samozrejmosťou turné po Česku a Slovensku a spoločne zavítajú už v sobotu 11. marca do Ministry of Fun, kde sa predstavia pod organizačnou vlajkou festivalu VIBE. Obaja tvoria veľmi zohraté duo na pódiu, ale aj mimo neho a obaja sú zárukou energickej show, o čom presviedčajú širokú verejnosť už niekoľko rokov.

Koncert českej dvojice Yzomandias & Nik Tendo, ktorých doplnia NobodyListen a Decky sa uskutoční v sobotu 11. marca od 21.00 h a vstupenky si môžete zakúpiť na tomto odkaze.