Na banskobystrický amfiteáter sa po roku vracia Októberfest UMB. Nebudú chýbať viaceré druhy pív, ale aj skvelá zábava pri koncertoch známych kapiel, ktoré tak odštartujú akademický rok na tunajšej univerzite poriadnou zábavou.

Po víkendovom Dni otvorených dverí Banskobystrického pivovaru, je v Banskej Bystrici naplánovaný ďalší pivný festival. Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici, Právnická fakulta Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici a ELSA Banská Bystrica v spolupráci s Mestom Banská Bystrica a Banskobystrickým samosprávnym krajom pozývajú na 2. ročník podujatia Októberfest UMB.

Podujatie sa uskutoční v utorok 25. septembra 2018 na Amfiteátri v Banskej Bystrici so začiatkom o 17.00 h.

Tešiť sa môžete na skvelú zábavu, jedlo, pivo, koncerty kapiel a mnoho ďalšieho. Návštevníci sa môžu tešiť na rôzne druhy pív z pivovarov Urpiner, Excelent a Pilsner Urquell. Ďalej bude mať na Októberfest UMB svoj stánok aj Red Bull či slovenský výrobca destilátov St. Nicolaus.

Počas večera vystúpi Jana Filová And HuMan Hills, Lina Mayer, ale aj známe kapely Smola a hrušky či Iné Kafe. Vstupné je vo výške 5 €. V cene ja zahrnutý vstup, welcome drink a tiež vstup na následnú afterparty.

Atmosféru minuloročného Októberfestu UMB zachytila fotoreportáž na BBonline.sk.