Kozmonaut Ivan Bella, herečka a klaunka Stanka Kašperová a banskobystrická hokejová hviezda Michal Handzuš prijali pozvanie do hosťovského kresla talkshow Povec ty.

Čoraz populárnejšia šou Mareka Polomského privíta túto neštandardnú trojicu a po štvrtýkrát v roku 2018 zaplní Štátnu operu v Banskej Bystrici.

Touto epizódou sa uzatvára druhá séria tejto zábavno-inšpiratívnej talkshow. Pri tejto príležitosti si Marek pozval skutočne netradičných hostí.

Prvým hosťom bude slovenský kozmonaut Ivan Bella, ktorý pochádza z obce Dolná Lehota. Do vesmíru bol vyslaný ako kozmonaut – výskumník na lodi Sojuz TM-29, ktorej úlohou bola výmena posádky. Určite porozpráva o tom, ako strávil niekoľko dní na vesmírnej stanici Mir.

Druhým hosťom bude slovenská herečka, klaunka z o.z. Červený nos Stanka Kašperová, ktorá navštevuje choré deti a seniorov, aby im spríjemnila dni strávené medzi štyrmi stenami. Stanku môžte najnovšie vidieť aj ako kapitánku v šou Milujem Slovensko.

Trojicu hostí uzatvára naša hokejová legenda, víťaz Stanley Cupu, rodák a odchovanec banskobystrickej Iskry Michal Handzuš. V rozhovore sním sa určite dozviete informácie o ukončení jeho kariéry a jeho plánoch do budúcnosti.

Preto nepremeškajte príležitosť zažiť to všetko naživo. Ak sa náhodou nedozviete v rozhovoroch to čo by ste chceli – nevadí. Pripravte si otázky, ktoré môžte hosťom položiť priamo na mieste v rubrike open mic.

Posledná epizóda, talkshow Povec ty v tomto roku je na programe už 17. decembra 2018 o 18.30 h v Štátnej opere v Banskej Bystrici. Vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal.