Dnes už vieme, kto vyhral vstupenky na sobotňajší koncert Katky Koščovej a kapely Neřez v Klube HaD v Banskej Bystrici. Ak to nie ste práve vy, nezúfajte! Máme tu ďalšiu súťaž s Klubom HaD. Tentoraz o dve vstupenky na one man show Romana Pomajba OCKO.

Roman je v tejto divadelnej hre autora B. H. Thorssona hlavnou a zároveň jedinou postavou. Ako „ocko“ vám vyrozpráva zážitky z randenia, prvej návštevy gynekológa, dokonca zahrá aj pôrod! Je to veľmi príjemná, vtipná a veľmi úspešná show (réžia E. Kudláč).

Romana Pomajba určite poznáte. Viete však, kto je Bjarni Haukur Thorsson? Teda autor hry Ocko (The Dad)? Spisovateľ a producent ale aj herec. Komédiu Ocko pravidelne hráva doma na Islande a vo Švédsku. Na hre pracoval celé štyri roky. Premiéru mala v januári 2007 v Reykjaviku, v divadle pre 150 divákov. Hra sa okamžite stala hitom a tak sa čoskoro presťahovala do oveľa väčšej islandskej národnej opery, kde sa hrala pred vypredaným hľadiskom, a postupne sa dostala do ďalších 20 krajín sveta. Aj k nám, na Slovensko, dokonca aj priamo do Banskej Bystrice!

V Klube HaD si Ocka môžete pozrieť vo štvrtok 8. novembra o 19. hod. A ak sa zapojíte do našej súťaže, dve vstupenky môžete vyhrať! Stačí nám do nedele 4. novembra 22.00 h odpovedať na otázku:  Odkiaľ pochádza B. H. Thorsson, autor komédie Ocko?

Súťaž je ukončená. Víťazom sa stal Miroslav Kriška.