Na stránkach portálu BBonline.sk sme vás už informovali o tom, že ďalší ročník hip hop festivalu Outbreak v tomto roku dosiahol na vrchol a pod Urpínom sa v dňoch 27. – 29. júla uskutoční svetové finále. Buďte pri tom aj vy!

Hudba, tanec, graffity – skrátka životný štýl. V Banskej Bystrici bude všetko žiť umením ulice avšak na svetovej úrovni v podaní umelcov z 50 krajín. Viacero z nich, ako aj ďalšie desiatky fanúšikov hip hop tanca je už v týchto dňoch v Banskej Bystrici na viacdňovom workshope OUTBREAK CATCH THE FLAVA Bboy Summer Camp. Ďalšie workshopy pre prihlásených umelcov sú pripravené na štvrtok a v piatok už štartuje samotný festival. Jeho ťažisko sa bude aj v tomto roku odohrávať v klube Ministry of fun a Europa Shopping Center Banská Bystrica.

Na piatok sú v klube Ministry naplánované preliminačné battle vo všetkých kategóriách a hlavný program potom príde v sobotu, kedy sa elita vybraných tanečníkov pobije o svetový titul. Ako v piatok tak aj v sobotu, budú pozvaní writeri čarovať s can-mi na 100 metrovej stene na parkovisku pred klubom Ministry a hlavným vchodom bystrickej Europy. Žiť hudbou a tancom to.  Atmosféru dotvorí MC freestyle battle, v porote s rešpektovaným Strapom, grilovačka a stánky s originálnou Hip Hop módou z USA. V nedeľu je v priestoroch Europa SC naplánované medzinárodné meranie síl v battloch krajín.

Predpredaj vstupeniek už prebieha na www.thebboyspot.eu/store alebo v sieti predajní Cropp Town na Slovensku. Cena lístka na hlavné dni (27. a 28. júl) je do 25. júla 25 Eur, na mieste 30 Eur. Na mieste bude aj možnosť zakúpenia jednodňového, v sobotu aj celovečerného (po 17:00) lístka za zvýhodnenú cenu.

[youtube tdjr-8AfHVo 590 360]

Na toto jedinečné podujatie sa však môžete dostať aj vďaka súťaži portálu BBonline.sk. Celodenný sobotňajší vstup môžete získať zapojením sa do našej súťaže. Stačí, keď do stredy 25. júla 23.00 h napíšete, na čo sa na tomto podujatí najviac tešíte! Žiadne súťažné otázky, jednoduchá anketa a práve vy máte možnosť získať dve vstupenky, tak neváhajte!

Súťaž je ukončená. Počítač za víťazku tentokrát označil súťažiacu menom Dominika Maďarová, ktorá napísala: „Teším sa hlavne na samotný battle a predstavenie poroty ..a na tú atmosféru 🙂 a samozrejme na sexy chlapov 😉 :D“