Pesničkár Jano Svetlan Majerčík opäť prichádza do Banskej Bystrice. V Klube Hudby a Divadla odohrá sólový koncert v prirodzenej, harmonickej frekvencii vesmíru 432Hz.

Rodofolkový pesničkár a spevák Jano Svetlan Majerčík, rodák z Východnej, je s folklórom zrastený od detstva. Pochádza z rodiny tanečníkov SĽUK-u a Lúčnice. Ako však vraví, čo sa tanca týka, na nikoho zo svojich predkov – tanečníkov, sa nepodal. Vždy ho to ťahalo k muzike. Piesne si píše sám už od svojich jedenástich rokov. Je to pre neho také prirodzené ako slnko na oblohe a vzduch, ktorý dýchame.

V banskobystrickom Klube Hudby a Divadla (HaD) koncertoval Jano Svetlan Majerčík už viackrát, so svojou kapelou Tosúoni, s českým huslistom Petrom Hemmerom či s Martinom Geišbergom. Tentoraz to bude sólový koncert.

Súťaž

Koncert Jána Svetlana Majerčíka sa uskutoční v piatok 12. apríla (19:00 h) v Klube Hudby a Divadla. A my, v spolupráci s Klubom HaD, vám opäť ponúkame možnosť súťažiť o vstupenky! Do súťaže sa môžete zapojiť na Facebooku BBonline do stredy 10. apríla.