Pesničky pre deti, hry, súťaže a zábavu prinesie v prvú aprílovú nedeľu do banskobystrického Klubu Hudby a divadla dvojica PACI PAC.

Paci Pac2Kto sú PACI PAC? Duo, ktoré tvorí pesničky pre deti. Hudbu produkuje, skladá a texty píše Mário Praženec (PAC), ktorý niekoľko rokov pôsobil v kapele Iné kafe. Pesničky spieva Adriana Pešinová (PACI), absolventka Akadémie umení v Banskej Bystrici, ktorá sa divadlu venuje odmalička.

V Klube Hudby a Divadla (HaD) PACI PAC predstavia svoj hodinový program pre deti, ktorý obsahuje tie najlepšie pesničky z CD a DVD PACI PAC. Spolu s nimi si deti (aj rodičia) zatlieskajú na pesničku Ťapy ťap, povozia sa s Vláčikom, zaskáču si ako Opica, naučia sa počítať od jedna do desať, zaspievajú si spoločne Pec nám spadla, zasúťažia si s pesničkou Dokolečka dokola, nezabudnú ani na Vodníka Ferka či Prasiatka a zatancujú si na kopec ďalších pesničiek PACI PAC.

Hudobno-zábavné popoludnie v nedeľu 3. apríla Klube HaD, ktoré je určené deťom od jedného do siedmich rokov, sa začína o 15.30 hod. V súťaži, ktorú sme pre vás pripravili s Klubom HaD, môže jeden/jedna z vás vyhrať dve vstupenky! Do žrebovania zaradíme všetkých, ktorí do stredy 30. marca správne odpovedia na otázku: V ktorej skupine pôsobil Mário Pražanec alias PAC?

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stal Vladimír Holec.