Banskobystrický Klub Hudby a Divadla (HaD) pripravil na sobotňajší večer 18. mája „lahôdku“, ktorej sa len ťažko odoláva. Koncert Dana Heribana s kapelou.

Dano_HeribanHerec, muzikant, skladateľ a spevák Dano Heriban ide z jednej divadelnej role do druhej a na svojom konte má dva albumy. Ten druhý – Na jeden dych, mu vyšiel vlani a je plný pekných pesničiek. Dano absolvoval akordeón na bratislavskom konzervatóriu a herectvo na VŠMU. Hudbe sa venuje odmalička a divadlu od roku 1997. V súčasnosti pôsobí v Slovenskom komornom divadle v Martine a v divadlách GUnaGU, a.ha., na Novej scéne, v SND a v Radošinskom naivnom divadle. Hosťuje aj v Bábkovom divadle na Rázcestí v Banskej Bystrici, v inscenácii pre dospelých Reality snov, kde je zároveň autorom scénickej hudby.

V Klube HaD (www.klubhad.sk) sa Dano Heriban so svojou kapelou predstaví, ako sme už spomenuli, v sobotu 18. mája. Začiatok koncertu je o 19. hodine. A my vám, v spolupráci s Klubom HaD, opäť ponúkame možnosť vyhrať dve vstupenky. Do žrebovania o ne zaradíme všetkých, ktorí do štvrtku 16. mája 22.00 h správne odpovedia na otázku: V ktorej inscenácii banskobystrického BDNR účinkuje Dano Heriban?

Koncert bol zrušený.