Po debutovom románe Predavačky bublín, ktorý predstavuje svet médií, falošných skorumpovancov a šoubiznisového výkvetu, napísala Tamara Heribanová knihu pre deti – Misia Eva, prísne tajné. V nedávnom rozhovore s autorkou sme vám sľúbili súťaž o túto originálnu a milú knižku. Tak, tu ju máte!

Misia Eva, prísne tajné je príbeh o tom, ako jedno dievčatko vrátilo lásku rodičom…

1 + 1 = 2

2 + 1 = 3 = rodina

Vraj keď sa rozvedú, už bude všetko lepšie. Tak sa aj stalo. No druháčka Eva Šidlová to len tak nenechá. Vymyslí tajný plán, ako dať svojich rodičov opäť dokopy, a našťastie na to nebude sama. Zapojí do misie celé Slovensko! A či sa jej podarí vrátiť lásku rodičom? Keď sa veľmi chce, všetko je možné!

Misia Eva, prísne tajné je určená pre všetkých tých, ktorí veria na silu hlbokej ľudskej lásky. Je to dojímavé rozprávanie plné prekvapení a tajomstiev. Príbeh o prekonávaní prekážok, príbeh o odvahe zmeniť svet okolo nás. Aby sa kniha náhodou nedostala do nesprávnych rúk, je „zagumičkovaná“.

„Toľko detí má momentálne rozvedených rodičov, že sa tam možno nájdu a snáď zistia, že za rodinu sa oplatí bojovať,“ povedala Tamara Heribanová. „Ja sama mám kamarátky, ktoré sú rozvedené, majú deti a tie rozprávajú ako jeden víkend sú s tatkom, druhý s maminou, a niektoré z nich majú dokonca pocit, že rodičia sa rozviedli kvôli nim. A že ak by sa správali inak, ich rodičia by boli stále spolu…“ Knižku ilustrovala Petra Hilbert.

Knižku samozrejme kúpite už dnes v každom dobrom kníhkupectve. V súťaži, ktorú vám s vydavateľstvom Ikar prinášame, však môžete túto knižku vyhrať. Stačí odpovedať na našu otázku do stredy 16. januára 22.00 h. Otázka znie:  Aká choroba paralyzuje Los Angeles v čase, keď podľa mayského kalendára má nastať koniec sveta?

Súťaž je ukončená. Víťazom sa stal Dalibor Baláž.