rada-studentov-podujatie-radnica-kandidatiBanskobystrická Rada študentov usporiada v pondelok 15. februára v priestoroch Cikkerovej siene Radnice na Námestí SNP diskusiu s vybranými kandidátmi na poslancov Národnej rady Slovenskej republiky.

Účasť na podujatí organizátorom potvrdili Ladislav Lukáč z kandidátky strany Sieť, Ľubomír Vážny zo strany Smer-SD, kandidát SaS Martin Klus, Martin Turčan z SDKÚ-DS, Radovan Baláž z SNS, Viera Dubačová z kandidátky hnutia OĽaNO-NOVA či Zvolenčan Ján Beljak z KDH. Organizátori oslovili zástupcov z takých strán a hnutí, ktoré v poslednom období v predvolebných prieskumoch dosiahli aspoň 5%.

Diskusné podujatie, ktoré organizuje banskobystrická Rada študentov v priestoroch Cikkerovej siene Radnice na Námestí SNP, začína v pondelok 15. februára o 16-tej hodine. Témou diskusie, kde bude môcť klásť svoje otázky aj široká verejnosť, sú očakávania od tunajších kandidátov v prípade, že budú zvolení za poslancov. Zastupovanie záujmov Banskobystričanov v Národnej rade či ich celkové ambície a ciele v parlamente.

O post v národnom parlamente sa na kandidátach jednotlivých hnutí uchádzajú desiatky Banskobystričanov. Prehľad kandidátov z okresu Banská Bystrica nájdete v našom staršom článku.