Koncom októbra odštartoval Ján Snopko novú sériu svojich talkshow v novom priestore banskobystrického multikina Europa Cinemas. Hyde Park, ktorým spolu Martinom Babjakom, Danielom Buranovským, Rasťom Piškom a Štefanom Skrúcaným oslávil Snopko svoju päťdesiatku, vtedy takmer vypredal najväčšiu kinosálu v meste pod Urpínom. Prečítajte si viac o prvom Hyde Parku Jána Snopka tu…

foto: Dušan Šípka

Po mesiaci je tu ďalšie pokračovanie Hyde Parku a v ňom budú Snopkovými hosťami herci Zdena Studenková a Jozef Vajda. Už v stredu 8. decembra o 19:30 čaká navyše divákov v Europa Cinemas aj ďalšie prekvapenie. Na pripravovaný program sme sa opýtali aj samotného Jána Snopka: „Zobral som teraz dvoch hercov, ktorí sú známi z Ordinácie v ružovej záhrade, ale dúfam že nielen odtiaľ. Sú to skvelé herecké persóny. No a je tam ešte jedno prekvapenie. Je to pán z Vysokých Tatier, žijúca legenda horskej služby v Tatrách, ale viac už neprezradím. No a bude tam aj nový primátor Banskej Bystrice, ktorého takto vyspovedáme. Snáď sa nám podarí zopakovať dobrú atmosféru, ktorá tam bola aj minule,“ dodal známy banskobystrický zabávač.

S portálom BBonline.sk hráte o dva lístky na tento večer plný humoru v Europa Cinemas. Stačí sa zapojiť do našej súťaže… Ak v svoje šťastie v súťaži neveríte a zábavný program Jána Snopka si nechete nechať újsť, už dnes si môžete vstupenky zakúpiť na pokladniach multikina.