Pred pár týždňami mala táto neopunková skupina vystúpiť v Brezne na festivale Fun Fest 2011, ktorý sa však skončil predčasne, o čom sme vás vtedy v našom článku informovali… V Brezne mal prebehnúť aj slovenský krst aktuálne najnovšieho CD s názvom „Právo na šťastie“, po ktorom je pomenované aj turné.

„Vzhľadom na to, že Fun Fest v Brezne dňa 16.12.2011 sa skončil fiaskom a bol predčasne jeho organizátorom ukončený, čím sa neodohrali plánované koncerty vrátane koncertu Inekafe, ktoré malo vystúpiť jednak úplne na záver festivalu ako jeho headliner a jednak hlavne aj pokrstiť na ňom nový album „Právo na šťastie“, sa skupina Inekafe rozhodla výjsť v ústrety všetkým sklamaným návštevníkom a hlavne fanúšikom Inekafe, ktorí z rôznych kútov Slovenska, ale najmä z okolia a zo samotnej Banskej Bystrice dorazili na uvedený festival. Každému, kto si zakúpi vstupenku na koncert v Banskej Bystrici do klubu Ministry of Fun, kde 23. februára prebehne koncert Inekafe v rámci turné „Inekafe – Právo na šťastie Tour 2012“ bude po odovzdaní vstupenky z Fun Festu v Brezne 16.12. v stánku IK merchandise na banskobystrickom koncerte v Ministry of Fun 23.2., preplatená polovičná suma z ceny základného vstupného na státie na tento banskobystrický koncert, ktorá je 10,- € a teda vo výške 5,- €. Jeden človek však bude môcť pritom vrátiť len jednu vstupenku“, opisuje situáciu manažér skupiny Roman Fecko.

Okrem zníženia vstupného pre fanúšikov, ktorí boli v Brezne sa skupina rozhodla aj presunúť slovenský krst svojho najnovšieho albumu „Právo na štastie“ práve do najmodernejšieho slovenského hudobného a tanečného klubu Ministry of Fun v Banskej Bystrici, kde vyššie spomenutý koncert odohrá 23. februára.

Event na facebooku…   Predpredaj lístkov v sieti ticketportal…