Priaznivci automobilov a hokeja sa môžu tešiť. Už koncom marca majú totiž možnosť zúčastniť sa v priestoroch autorizovanej predajne ŠKODA EUROMOTOR dvojdňového podujatia ŠKODA ROADSHOW, ktoré sľubuje bohatý program.

Najlepšie modely automobilov ŠKODA budú zjednotené v priestoroch predajne ŠKODA EUROMOTOR na Čerešňovej ulici v utorok 26. marca a v stredu 27. marca. Počas týchto dní sa môžu návštevníci tešiť na bohatý program, ktorý bude pripravený od 10.00 do 17.00 h.

Rezervujte si svoju jazdu

Návštevníci budú mať možnosť vyskúšania tých najrýchlejších, najštýlovejších, najterénnejších, najrodinnejších, najluxusnejších, najvýkonnejších, najpriestrannejších či najmodernejších vozidiel, ktoré ŠKODA vo svojom portfóliu ponúka. Preto určite nepremeškajte možnosť rezervácie skúšobnej jazdy a výberu modelu vozidla.

Hokejové atrakcie pre deti aj dospelých

Najmenší návštevníci si môžu zmerať sily a ukázať svoje zručnosti v detskom hokeji. Svoje kreatívne a tvorivé schopnosti môžu realizovať vďaka hokejovým maľovankám, od ktorých si organizátori sľubujú mnohé zaujímavé diela. Návštevníkov čaká aj výzva v podobe kvízu znalostí ľadového hokeja, ktorý preverí prehľad o tomto mimoriadne populárnom športe. Tí väčší si zas zahrajú stolový hokej, no najmä prevetrajú kone pod kapotou vybraných modelov naživo na cestách.

Vyhrať môžete aj hodnotné ceny

Okrem zábavných zážitkov a dobrej nálady si môžete zo ŠKODA ROADSHOW odniesť aj zaujímavé ceny. Ak počas podujatia vyplníte dotazník, môžete vyhrať auto na týždeň len pre seba, 3x dve vstupenky na zápasy hokejových majstrovstiev sveta, ktoré sa uskutočnia na Slovensku. Piati šťastlivci získajú dve vstupenky na autosalón a medzi cenami budú aj balíčky predmetov ŠKODA.

Viac informácií nájdete na oficálnej stránke, alebo na Facebooku