Kde inde, ako v banskobystrickom multikine Europa Cinemas, si môžete aj napriek obrovskej vzdialenosti a bezpochyby aj omnoho lacnejšie, vychutnať posledný koncert legendárnej formácie Simply Red.

Ak ste milovníkmi pop-soulovej hudby, určite si nenechajte ujsť posledné vystúpenie legendárnej skupiny Simply Red, ktoré sa bude prenášať naživo z londýnskej O2 Areny už v nedeľu 19. decembra od 21:45 h.

Posledný koncert v ich kariére z rozlúčkového turné Simply Red Farewell Tour je síce už niekoľko mesiacov vypredaný, ale napriek tomu majú fanúšikovia na celom svete jedinečnú možnosť zažiť atmosféru tohto nezabudnuteľného večera vďaka priamemu prenosu na plátna kín.

[youtube hlfUF4IoFho 560 340]

Buďte pri tom, keď Mick Hucknall a jeho skupina naposledy zahrajú populárne hity ako If You Don’t Know Me By Now, Stars, Money’s Too Tight (To Mention), A New Flame, Something Got Me Started či Holding Back The Years. Priamy prenos potrvá minimálne 100 minút.

Lístky si môžete na pokladniach multikina zakúpiť už dnes.

BBonline.sk vám s multikinom Europa Cinemas prináša súťaže o lístky každý týždeň. V tom aktuálnom sme už súťažili o špeciálne lístky na ešte špeciálnejšiu BEST OF PARTY. Ani tentokrát nezaostaneme a prinášame vám rýchlu súťaž, ktorá potrvá len do soboty 18. decembra 16.00 h. Pýtame sa vás na meno aspoň jednej hudobnej formácie, ktorú už Europa Cinemas premietala či už v priamom prenose, alebo zázname, na svojich plátnach. Do súťaže o dva lístky na priamy prenos koncertu Simply Red sa zaradíte vyplnením nasledujúceho formulára.

Súťaž je ukončená, víťaza budeme kontaktovať.