NEPLAŤTE NÁJOMNÉ – PODNIKAJTE VO SVOJOM

V lukratívnej časti Belveder – Banská Bystrica ponúkam na predaj obchodno´/ kancelársky priestor , ktorý sa nachádza na prízemí bytového domu. Je rozdelený do štyroch pracovných zón. Okrem nich priestor ponúka kuchynku, sociálne zariadenia a malý sklad. Celková výmera priestorov je 110 m2.

Po vstupe do priestoru sa ocitneme v otvorenej časti, tvorí ju väčšia miestnosť, z ktorej vstupujeme do samostatných kancelárií, po ľavici sa nachádza sekretariát, v ďalšej miestnosti máme rokovací stôl pre 6 osôb. Priestor ďalej ponúka dve samostatné kancelárie, každá s pracovnými stolmi so sedením, zostavou skriniek a rohovou sedacou súpravou.

Jedná sa o moderný presklený priestor s dostatkom prirodzeného svetla a skvelou polohou.

VÝHODY:
– Strategická poloha 2 km od centra Banskej Bystrice, 1 km od výjazdu z cesty 1.triedy smerom na Bratislavu a Ružomberok
– Dve vonkajšie parkovacie státia
– Udržiavané vonkajšie priestory
– Areál strážený SBS

VYBAVENIE:
– Bezpečnostný systém
– Vnútorné žalúzie
– Zariadenie celého priestoru

Priestory boli navrhnuté so zámerom poskytnúť pracovníkom aj návštevníkom pocit príjemnej a tvorivej pracovnej atmosféry. Samotné využitie je bez akýchkoľvek obmedzení, či reprezentačné priestory ako sídlo firmy, ambulancia pre lekára, kozmetický salón… Priestory sú k dispozícii ihneď.

Bližšie informácie poskynem pri osobnom stretnutí.

Cena : 230.000,- Eur

Kontakt: Anna Rosenbergerová 0905 577 305

Kontakt

Meno: Anna Rosenbergerová
Telefón: 0905577305
Cena: 230 000 €