Realitná spoločnosť BB-REALITY, s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj podzemnú garáž o výmere cca 16 m2 v suteréne polyfunkčnej budovy GEKO v centre mesta Martin- na spojnici M. R. Štefánika a Kukučínovej ulici. Vstup do suterénu je cez elektrickú posuvnú bránu na diaľkové ovládanie. Garáž má plechové výklopné dvere, napojenie na elektrinu a je kúpou ihneď voľná a pripravená na užívanie. Energetický certifikát budovy: B.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky, na osobnej obhliadke alebo v kancelárii spoločnosti BB-REALITY, s.r.o. – Skuteckého 17, Banská Bystrica (pre klientov zabezpečené parkovanie)- Ing. Jan Vundr- 0907 99 88 77, 048 419 18 17, vundr@bbreality.sk

Realitná kancelária BB-REALITY, s.r.o., je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Cena nehnuteľnosti je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, kompletný právny servis zabezpečovaný renomovanou advokátskou kanceláriou, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom úveru.

Stred je mestská časť mesta Martin zriadená na základe Štatútu. Žije tu približne 5000 obyvateľov, ktorých zastupujú v Mestskom zastupiteľstve štyria poslanci. Mestská časť v sebe zahŕňa centrum mesta a jeho bezprostredné okolie. Susedí s mestskou časťou Ľadoveň – Jahodníky – Tomčany a Severom.
Okrem historického centra s dvomi kostolmi, divadlom, múzeami, železničnou a autobusovou stanicou sa tu nachádzajú viaceré kultúrne pamiatky a obchody. V severnej časti sa nachádza panelové sídlisko, štadión a plaváreň. Sídli tu aj lekárska fakulta, školy, škôlky, umelecká škola, gymnázium, Slovenská národná knižnica, viaceré úrady či Matica slovenská.
ULICE: 29.augusta, A. Kmeťa, A. Pietra, A. Sokolíka, Bernolákova, Björnsonova, Daxnerova, Divadelná, E. B. Lukáča, Francisciho, Hečkova, Holubyho, Kohútova, Kukučínova, Kuzmányho, L. Novomeského, M. R. Štefánika, Malá Hora, Memorandové námestie, Moskovská, Moyzesova, Námestie J. C. Hronského, Námestie S. H. Vajanského, Námestie SNP, Novákova, P. Mudroňa, P. O. Hviezdoslava, Riadok, Sládkovičova, Škultétyho, Šoltésovej, Štúrovo námestie, Tajovského, Tehelná, Thurzova, Ulica Jána Bohdana Hroboňa, V. P. Tótha, Záborského

Iné verejné priestranstvá: pri GR ZŤS, pri kine Moskva, Sv. Martina, Tehelňa, Za hotelom Slovan.

Kontakt

Meno: Vundr
Telefón: 0907998877
Cena: 27 000 €