Ak pracujete v dnešných časoch „ z domu „ a chcete svojím malým ratolestiam dopriať detstvo mimo ruchu veľkomesta, obec Slovenská Ľupča ja na to ako stvorená, pozrite si stránku obce a uvidíte kopec aktivít, ktoré Vás prekvapia, nehovoriac o občianskej vybavenosti obce. Samotná ulica Za Daňacou je absolútne skvelá lokalita, tichá, bezpečná so skvelými susedmi.

Samotný pozemok má výmeru 680 m2, je slnečný, predná časť je úplne rovinatá, v zadnej – strmšej časti je záhrada s ovocnými stromami, s možnosťou vybudovania upravených kaskád vhodných na pestovanie vlastnej zeleniny.

Rodinný dom môže poskytnúť bývanie pre mladú rodinku, ktorá chce žiť v blízkosti prírody, lesa , lúk, rodinka, ktorá môže ekonomicky fungovať v rámci homofisu, prípadne jeho kombináciou s prácou v meste.

Samotná dispozícia je veľmi praktická a moderná:

Suterén tvorí kotolňa, práčovňa, izba, letná kuchyňa a chodba s prístupom zo samotného domu, ale aj so samostatným prístupom zo záhrady, je tu možnosť prestavby na 1-izbový byt napr. pre rodičov, alebo návštevy, miestnosti na pracovné účely, alebo zázemie pri grilovaní a posedení na pozemku pre celú rodinu.
Prízemie tvorí dennú časť s chodbou, samostatné WC, kúpeľňa, kuchyňa, komora , obývačka, spálňa a detská izba, dispozícia kuchyne a izby umožňuje jej spojenie a vytvorenie veľkej obývačky s kuchyňou .
Podkrovie tvoria dve veľké izby , WC a dva odkladacie priestory po oboch stranách podstrešného priestoru, ktoré sa dajú využiť ako šatníky, alebo na odkladanie sezónneho oblečenia.
Podstrešné priestory sa používali na sušenie prádla, majú vetracie okná.

Inžinierske siete:
Voda: verejný vodovod
Elektrina: 220/380
Kanalizácia: septik, v ulici je nová kanalizácia, na ktorú sa dá napojiť
Kúrenie: teplovodné, na pevné palivo , 5 ročný kotol Viadrus
Príprava TÚV: bojler
Plyn: možnosť napojenia v ulici

Maličkosti, ktoré potešia:
Plne funkčné sporáky na pevné palivo v suteréne a na prízemí, dva komíny s možnosťou vybudovania krbu s funkčnosťou na vykurovaní domu. Rodinný dom je murovaný z tehál a bol daný do užívania cca pred 40 rokmi, dispozícia a veľkosť obytných miestností umožňujú moderné bývanie po rekonštrukcii domu. Dom bol ešte nedávno obývaný, takže bol vykurovaný a udržiavaný. Na pozemku je drevená garáž a dreváreň.

Lokalita a okolie:
Obec Slovenská Ľupča má občiansku vybavenosť na veľmi vysokej úrovni. Je obcou, kde sa dodnes zachovalo a pestuje sa kultúrne dedičstvo, tradičná architektúra, kroje, zvyky a obyčaje, remeslá, koná sa pravidelný Turičný jarmok. Všetci poznáme Ľupčiansky hrad, kde sa usporadúvajú rôzne kultúrne podujatia a farmu Hiadlovských , odkiaľ idú ich syrové výrobky do celej Európy .Pre nových obyvateľov je určite dôležité lekárske zázemie – traja všeobecní lekári, zubný lekár, pediater, gynekologická ambulancia, pošta, lekáreň, troje potraviny, detské ihrisko, materská škôlka, spádová základná škola, základná umelecká škola

CENA: 219.000,-Eur

Viac info Vám rada poskytne Anna Rosenbergerová, kontakt: 0905 577 305

Kontakt

Meno: anna rosenbergerová
Telefón: 0905577305
Cena: 219 000 €