Prípravy na februárové Kaufland Winter Classic Games 2019, ktoré sa uskutoční na Štadióne SNP na Štiavničkách v dňoch 2. a 3. februára vrcholia. Organizátori teraz v rámci podpory predaja vstupeniek uviedli zľavnené vstupné pre študentov.

Od pondelka je možnosť zakúpiť vstupenku na atraktívny Súboj legiend, ktorý je spojený aj s jedinečnými súťažami zručností za polovičnú cenu pre študentov stredných a vysokých škôl.

„Vďaka spolupráci s Banskobystrickým samosprávnym krajom sme vytvorili pre žiakov stredných a vysokých škôl nielen na území stredného Slovenska možnosť uplatnenia študentskej zľavy na kúpu lístka na Súboj legiend. V sobotu 2. februára, kedy budú k videniu na jednom mieste naši hviezdni hokejisti, ktorí sa mimochodom ešte nikdy predtým spoločne na takejto akcii nestretli, uvidia diváci aj originálne súťaže zručností. Toto všetko sľubuje zážitok, ktorý si práve študenti môžu užiť za polovičnú cenu z reálnej hodnoty ponúkanej vstupenky,“ avizuje  novinku riaditeľ Tipsport Ligy Richard Lintner.

Vieme, ktoré hviezdy prídu na bystrické Winter Classic

„Verím, že šport a mladí ľudia patria k sebe, že šport buduje v človeku tie najlepšie vlastnosti a ak si k nemu vybudujete vzťah v mladosti, ostane vám na celý život. Snažíme sa preto šport medzi mládežou popularizovať čo najviac. Som rád, že Banskobystrický kraj podporil Majstrovstvá sveta v Biatlone, ktoré sa budú konať od 25. januára v Osrblí. Rovnako ma teší, že vďaka nášmu partnerstvu si študenti budú môcť pozrieť majstrovstvo našich najlepších hokejistov za zvýhodnených podmienok,“ uviedol predseda BBSK Ján Lunter.

Študentská zľava sa dá uplatniť u oboch oficiálnych predajcov vstupeniek na Kaufland Winter
Classic Games 2019 – spoločností Ticketportal a Predpredaj.sk. Kupujúci ju získa po zadaní kódu
„STUDENT“. Pri vstupe cez turnikety na štadión VŠC Dukla v Banskej Bystrici, ak bude vyzvaný, bude sa musieť preukázať platným študentským preukazom.

„Keďže hovoríme o päťdesiatpercentnej zľave, vstupenka je zvýhodnená z 18 na 9 eur. Využitím tejto ponuky, a tiež i kúpou originálnych hokejových baraníc fanúšikovia zároveň napomáhajú aj charitatívnej myšlienke – Nadácii Kvapka nádeje,“ prezrádza Lintner.

Zľavu bude podporovať atraktívna kampaň „Vyzbroj sa a pomôž!“, ktorá vznikla v spolupráci s
hokejovými legendami, hercom Filipom Tůmom a finalistkami súťaže krásy. Namierená je najmä na študentov a určená pre sociálne siete, kde sa práve mladí ľudia cítia ako doma.

FOTO: Winter Classic vo februári na Štiavničkách aj s derby proti Zvolenu

Kaufland Winter Classic Games 2019 je rozložený do dvoch dní. V sobotu 2. februára od 16.00 hod. bude k videniu Súboj legiend a originálne súťaže zručností, absolútnym vyvrcholením podujatia bude v nedeľu 3. februára od 14.00 hod. oficiálny zápas Tipsport Ligy HC ‘05 iClinic Banská Bystrica vs. HKM Zvolen.

Kapacita hľadiska štadióna VŠC Dukla v Banskej Bystrici je dovedna 7 500 miest. K lístkom sa dostanú fanúšikovia aj naďalej prostredníctvom oficiálnych predajcov, spoločností Ticketportal a Predpredaj.sk. Dostupné sú za jednotnú cenu 18 eur na deň. Polovičnú zľavu na vstupenky majú okrem študentov aj zdravotne ťažko postihnuté osoby, ktoré sa pri vstupe musia preukázať platným preukazom ZŤP.