Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

2-izbový byt v Sásovej

V najnovšej ponuke je na predaj priestranný 2-izbový byt v Banskej Bystrici, na Krivánskej ulici (Sásová). Byt je slnečný a teplý, s pekným výhľadom na všetky strany a bonusom je tiež bezproblémové parkovanie priamo pri dome. Čiastočná rekonštrukcia vrátane kompletnej výmeny elektroinštalácie umožňuje okamžité nasťahovanie a užívanie bytu. Vďaka výmere takmer 63 m² je vhodný aj na prerobenie na plnohodnotný 3-izbový byt. Súčasťou nehnuteľnosti je aj vstavané zariadenie. Cena tohto bytu je necelých 155-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

1-izbový byt na Uhlisku

Pre záujemcov o „jednoizbák“ je k dispozícii na predaj byt na sídlisku Uhlisko. Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí, je orientovaný na západnú stranu. Celková výmera podlahovej plochy bytu s pivnicou je 32,50 m². Nehnuteľnosť pozostáva z jednej obytnej miestnosti a príslušenstva – kuchyňa, chodba, kúpeľňa s WC, vonkajšia komora a pivnica. Byt je čiastočne zrekonštruovaný. Kúpeľňa je murovaná, je v nej sprchový kút, WC a umývadlo. Okná sú plastové. Cena bytu je 120-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt na Fončorde

Na predaj je aj tento priestranný 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej časti mesta Banská Bystrica, na ulici Družby. Byt je situovaný v zateplenom panelovom bytovom dome obklopenom zeleňou. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 61,3 m². Byt sa nachádza na 2. poschodí a patrí k nemu pivnica. Byt pozostáva z chodby, kuchyne, obývacej izby z výstupom na balkón, spálne, izby, kúpeľne a samostatnej toalety a predáva sa v pôvodnom stave. Obývacia izba, kuchyňa a lodžia sú orientované na východ a obe izby na sever. Jeho cena je 153-tisíc eur a viac sa môžete dočítať na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.