Na začiatku augusta pribudol na stránkach BBonline.sk bezplatný inzertný portál pre realitné ponuky domov, bytov či pozemkov a tiež portál pre ponuky práce.

Inzertné podstránky sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne budeme vyberať tie najlepšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Novostavba dvojpodlažného 5-izbového rodinného domu na Lazovnej ulici

Cena: 298 353 €

Winners Reality ponúka na predaj dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom, ktorý je súčasťou projektu „5house“ – zástavby piatich radových domov s plochou strechou. Novostavba disponuje veľkou terasou, 3 kúpeľňami s 3 WC a 3 parkovacími miestami. Celková výmera úžitkového plochy domu je 174 m2 (vnútorná výmera domu 151 m2 + výmera krytej terasy 23 m2) a celková výmera terasy je 60 m2 (z toho krytá časť je 23 m2).

Celá nehnuteľnosť pozostáva z domu (vrátane jeho vybavenia), pozemku pod domom, za domom a pod parkovacími státiami. Disponuje aj podielmi na príjazdových komunikáciách až po štátnu cestu. Pri stavbe boli použité kvalitné a moderné materiály a technológie. Je v stave holodom, čo je ideálne riešenie, ak si chcete dom zariadiť podľa svojej predstavy. Viac o tejto realitnej ponuke sa dočítate TU.

Priestranný a moderný 3-izbový byt s lodžiou na Uhlisku

Cena: 138 700 €

Realitná kancelária Do Domčeka ponúka 3-izbový byt s lodžiou na ulici Trieda SNP. Celková plocha nehnuteľnosti je 73,3 m² a nachádza na prvom nadzemnom podlaží. K bytu patria dve murované pivnice. Pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby, spálne, izby, kuchyne, kúpeľne a samostatného WC. Disponuje lodžiou orientovanou na juh s výhľadom do zelene.

V nehnuteľnosti sa realizovala kompletná rekonštrukcia, ktorá zahŕňala funkčnú a estetickú zmenu prevedenia dispozície bytu, rekonštrukciu jadra, montáž podlahových krytín, nové omietky či výmenu elektroinštalácie vrátane stropného LED osvetlenia v celej nehnuteľnosti. Poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k tým najvyhľadávanejším v meste. V jeho blízkosti sa nachádza železničná aj autobusová stanica. Viac informácií nájdete TU.

Exkluzívny 3-izbový byt v podkroví s terasou v Rezidencii Horná 37

Cena: 175 548 €

Developer ponúka na predaj 3-izbový podkrovný byt s terasou v blízkosti centra mesta, ktorý má orientáciu na severozápad, ale aj na juhovýchod. Jeho celková plocha je 92,10 m2. Predáva sa v štandarde holobyt. K nehnuteľnosti sa dá dokúpiť aj parkovacie státie, a to v cene 13 000 €.

Rezidencia Horná 37 prechádza kompletnou rekonštrukciou. Z pôvodnej historickej budovy vzniká súčasné štýlové bývanie s nadštandardným zázemím a originálnou dávkou luxusu a nadčasovosti. Historickú budovu z 19. storočia neprehliadnete, pretože sa nachádza v absolútnej blízkosti Námestia SNP, Múzea SNP a jeho priľahlého parku. V pešom dosahu bytového domu sa nachádza kompletná infraštruktúra ako sú obchody, kaviarne, reštaurácie, kancelárie a taktiež mestská materská škola. Viac informácií nájdete TU.