Na začiatku augusta pribudol na stránkach BBonline.sk bezplatný inzertný portál pre realitné ponuky domov, bytov či pozemkov a tiež portál pre ponuky práce.

Inzertné podstránky sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne budeme vyberať tie najlepšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Exkluzívny 3-izbový byt na Magurskej ulici

Cena: 117 000 €

Winners reality prichádza s naozaj exkluzívnou ponukou 3-izbového bytu na Magurskej v Sásovej. Byt v roku 2013 prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, disponuje plastovými oknami a plávajúcou podlahou. Jadro má vymurované a vchod do obývacej izby bez-dverový. Má aj vonkajšie bezpečnostné dvere či novú elektroinštaláciu do kúpeľne a WC. V roku 2018 bola v byte nainštalovaná aj klimatizácia. Nachádza sa na siedmom poschodí. Jeho úžitková plocha je 70,7 m2.

Byt je slnečný a teplý. Orientuje sa na 2 svetové strany: juhovýchod (kuchyňa s loggiou, obývacia izba) a severozápad (2 izby). Je z neho nádherný výhľad a nachádza sa v tichej lokalite blízko prírody. Parkovanie je bezproblémové priamo pri dome, ktorý je obklopený 3 detskými ihriskami. Pár minút pešou chôdzou sa nachádzajú aj materská a základná škola. Byt je preto ideálnym bývaním pre rodinu s deťmi. Celý inzerát máte k dispozícii TU.

Štýlový 3-izbový byt s funkčným komínom, ktorý sa dá napojiť na interiérový krb

Cena: 125 000 €

Realitná kancelária Do Domčeka ponúka 3-izbový byt v tehlovom dome s naozaj štýlovým vzhľadom. Byt na druhom poschodí tehlového domu je v pôvodom stave. Jeho celková plocha je 65 m2. Pozostáva z troch obytných izieb, predsiene, kuchyne, kúpeľne a samostatného WC. Má murované jadro. Kúrenie v byte zabezpečujú plynové gamatky v každej izbe. Okná v nehnuteľnosti sú vymenené za plastové. V byte je funkčný komín, ktorý sa dá napojiť na interiérový krb.

Poloha bytu patrí k vyhľadávaným lokalitám mesta, je v kľudnej, tichej ulici. Občianska vybavenosť je výborná. Nachádzajú sa tu v pešej dostupnosti škola, škôlka, detské ihriská, potraviny, obchody, pošta, kaviarne, či reštaurácie a ďalšie široké služby. Zastávky MHD sú vo vzdialenosti cca 100m. Do centra mesta je to cca 15 minút pešo. Viac informácií nájdete TU.

Priestranný a moderný 3-izbový byt s lodžiou na Uhlisku

Cena: 138 700 €

Realitná kancelária Do Domčeka ponúka 3-izbový byt s lodžiou na ulici Trieda SNP. Celková plocha nehnuteľnosti je 73,3 m² a nachádza na prvom nadzemnom podlaží. K bytu patria dve murované pivnice. Pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby, spálne, izby, kuchyne, kúpeľne a samostatného WC. Disponuje lodžiou orientovanou na juh s výhľadom do zelene.

V nehnuteľnosti sa realizovala kompletná rekonštrukcia, ktorá zahŕňala funkčnú a estetickú zmenu prevedenia dispozície bytu, rekonštrukciu jadra, montáž podlahových krytín, nové omietky či výmenu elektroinštalácie vrátane stropného LED osvetlenia v celej nehnuteľnosti. Poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k tým najvyhľadávanejším v meste. V jeho blízkosti sa nachádza železničná aj autobusová stanica. Viac informácií nájdete TU.