Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

1-izbový byt v Radvani

Medzi najnovšími nehnuteľnosťami dostupnými na predaj je aj tento 1-izbový byt na ulici Kalinčiakova, v mestskej časti Radvaň v Banskej Bystrici. Samotný byt sa nachádza na 3. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Jeho celková plocha je 38,9 m² a  súčasťou bytu je aj latková pivnica v suteréne bytového domu. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej kuchyne, obytnej izby so spacím kútom, kúpeľne s toaletou. Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou, v rámci ktorej sa realizovala rekonštrukcia jadra, montáž podlahových krytín, nové omietky, výmena elektroinštalácie vrátane stropného LED osvetlenia v celej nehnuteľnosti, montáž nových rozvodov vody, odpadu a médií, výmena obložkových zárubní a dverí a nová kúpeľňa vrátane sanity a toalety. Jeho cena je 119-tisíc eur a viac sa dozviete na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v Rudlovej-Sásovej

Ak hľadáte bývanie alebo skvelú investíciu, k dispozícii je aj tento 2,5-izbový byt v zachovalom stave, kde sa stačí rovno nasťahovať, prípadne ho prenajať a využiť to ako investíciu. Výhodou bytu je lokalita v blízkosti škôl, 3x samostatná izba s loggiou, ktoré sú orientované na juh, takže tepla a slnka je tu dostatok. Samozrejmosťou je pivnica, výťah, bezproblémové parkovanie. Cena tohto bytu je 145-tisíc eur a viac sa dozviete na bbonline.sk/reality.

Rodinný dom na Uhlisku

Medzi nehnuteľnosťami určenými na predaj je aj starší rodinný dom v Banskej Bystrici na ulici Pod Turíčkou v časti Uhlisko. Dom – časť dvojdomu so samostatným súpisným číslom je na pozemku s rozlohou 402 m² Je postavený z tehly a predáva sa v pôvodnom stave. V dome je päť miestností. Časť domu je podpivničená. K domu bola dostavaná prístavba, za domom sa nachádza dielňa a priestranná záhrada. Kúrenie je riešený plynovým kotlom a radiátormi, vodovod a kanalizácia je obecná. Jeho cena je 206-tisíc eur a viac sa môžete dočítať na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.