Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

2-izbový byt v centre mesta

V najnovšej ponuke na predaj je tento príjemný slnečný dvojizbový byt v centre mesta Banská Bystrica. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome na 3. poschodí. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 63 m². Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchynským kútom so špajzou, spálne, kúpeľne s WC, k bytu prislúcha pivnica v suteréne domu.  Z bytu je pekný výhľad do vnútrobloku so zeleňou. Vykurovanie bytu je zabezpečené gamatkami, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Byt je v zachovalom stave, prešiel čiastočnou rekonštrukciou, zrekonštruované bolo elektrické vedenie, urobená plávajúca podlaha v izbách, v tomto roku osadené kvalitné plastové okná. Dispozícia bytu dáva budúcemu majiteľovi možnosť jeho ďalšej rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. Jeho cena je necelých 182-tisíc eur a viac sa dočítate na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt na Fončorde

Pre záujemcov o priestranné bývanie je na predaj tento 3-izbový byt v príjemnej lokalite mesta Banská Bystrica, na sídlisku Fončorda. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome obklopenom zeleňou s príjemnou komornou atmosférou na ulici Gorkého. Rozloha bytu je 77,6 m² a patria k nemu dve murované pivnice umiestnené v suteréne domu. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli menené okná, nový vykurovací systém, ktorý bol realizovaný z roku 2020. Podlahy v byte sú drevené, v kúpeľni, kuchyni a na chodbe je dlažba. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečené vlastným plynovým kotlom. Nehnuteľnosť disponuje pekným výhľadom do spoločného dvora s posedením. Cena bytu je 199-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

Dom na Kordíkoch

Hľadáte dom vhodný na rekreáciu alebo aj trvalé bývanie blízko Banskej Bystrice? Medzi nehnuteľnosťami na predaj je aj rodinný dom v turisticky obľúbenej a vyhľadávanej obci Kordíky. Dom bol donedávna využívaný a plne obývaný. To z neho robí ideálnu nehnuteľnosť. Ak ste niekedy túžili po vlastnom dome, tak teraz ho môžete mať spolu s pozemkom o rozlohe 1436 m². Dom je v pôvodnom, no zachovalom stave, zároveň je plne funkčný a samozrejme dáva priestor upraviť si ho podľa svojich predstáv. Ústredné kúrenie, kachľová piecka na drevo je hlavným zdrojom vykurovania. Pitná voda je z obecného vodovodu. Jeho cena je necelých 230-tisíc a viac sa môžete dočítať na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.