+šikovný funkčný rodinný dom
+veľkorysá záhrada s ovocnými stromami
+obľúbené stredisko lyžiarov aj turistov
+krásne výhľady

Potrebujete vypadnúť z mesta? Milujete lyžovanie a turistiku? Hľadáte dom vhodný na rekreáciu alebo aj trvalé bývanie blízko Banskej Bystrice? Práve ste ho našli! Ponúkame vám na predaj šikovný rodinný dom v turisticky obľúbenej a vyhľadávanej obci Kordíky!

Užite si pokojné bývanie na dedine, ale nenechajte sa pripraviť o výhody veľkomesta. Z obce Kordíky ste v Banskej Bystrici do 15 minút autom. Len 5 minút od domu sa nachádza vyhľadávané stredisko Kordíky s lyžiarským svahom a bežkárskymi traťami. Pokoj, kľud a ticho zaručene nájdete TU!!!

Romantický dom vhodný aj ako investícia
Dom bol donedávna využívaný a plne obývaný. To z neho robí ideálnu nehnuteľnosť. Ak ste niekedy túžili po vlastnom dome, tak teraz ho môžete mať spolu s pozemkom o rozlohe 1436m2. Pekná slnečná záhrada plná ovocných stromov poteší vás aj vaše deti. Dom je možné využívať na bývanie, alebo ako víkendový dom pre rodinu či zaujímavú investíciu.

Dispozícia domu:

1PP: kuchyňa, izba, wc, dreváreň, kotolňa, komora

1.NP: schodisko, vstupná chodba, kuchyňa, 3 izby, 1 x WC, kúpeľňa, špajza

Vidiecky pocit z bývania
Dom je v pôvodnom ale zachovalom stave, plne funkčný ale samozrejme dáva priestor upraviť si ho podľa svojich predstáv. Ustredné kúrenie, kachľová piecka na drevo je hlavným zdrojom vykurovania. Pitná voda je z obecného vodovodu. Odpad je riešený septikom. Elektrina je plne funkčná.

Čaká vás celoročný relax v malebnej obci Kordíky
Obec Kordíky sú obľúbeným rekreačným celoročným strediskom. V zime si môžete užívať lyžovanie, bežkovanie v lete zase turistiku, hubárčenie. Aj milovníci pekných výhľadov si prídu na svoje. Kordíky sú ideálne miesto na oddych po celotýždennej naháňačke v meste. Svoj oddych máte doslova na skok. Stačí si zobrať veci, sadnúť do auta a prísť si užívať raj. Nehnuteľnosť je vhodná pre rodinu na bývanie, aj ako chalupa na víkendy, či ako investičná príležitosť prenajímania turistom.

Dohodnite si obhliadku a príďte sa na vlastné očí presvedčiť čo táto skvelá nehnuteľnosť ponúka.

Viac o tomto dome tu: https://martinacibulova.sk/sikovny-rodinny-dom-je-na-predaj-v-oblubenej-a-turistami-vyhladavanej-obci-kordiky

Kontakt

Meno: Martina Cibuľová
Telefón: 0917 744 859
Cena: 229 999 €