V úvode augusta pribudol na stránkach BBonline.sk bezplatný inzertný portál pre realitné ponuky domov, bytov či pozemkov a tiež portál pre ponuky práce. 

Inzertné podstránky sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení.  Aby vám zaujímavé inzeráty neušli, pravidelne budeme vyberať tie najzaujímavejšie ponuky do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac…

Apartmán v apartmánovom dome Šafrán, Donovaly

Cena: 88 000 €

Realitná kancelária DO DOMČEKA ponúka na predaj apartmánový byt v komplexe Apartmánového domu Šafrán v obci Donovaly. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí bytového domu. Celková plocha bytu je 43,01 m².

Apartmán pozostáva z vonkajšej terasy, obývacej izby s kuchynským kútom, vstupnej haly, spálňového priestoru a kúpeľne so spoločným WC. Celý inzerát nájdete TU.

3-izbový byt s lodžiou na Tulskej ulici

Cena: 112 000 €

Priestranný 3-izbový byt v príjemnej lokalite mesta Banská Bystrica, je na predaj na ulici Tulská. Byt v pôvodnom stave sa nachádza v panelovom bytovom dome, obklopenom zeleňou. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 68 m². Byt sa nachádza na 7. poschodí a patrí k nemu lodžia. K bytu patrí latková pivnica, v suteréne bytového domu. Parkovanie pri bytovom dome je verejné.

Byt pozostáva zo vstupnej haly, spálne, pracovne, obývacej izby s výstupom na lodžiu, kuchyne, šatníka, kúpeľne a WC. V obytných miestnostiach sú na podlahách drevené parkety. V kúpeľni a na WC je položená dlažba. V kuchyni a vo vstupnej hale dlažba. Byt má murované jadro a sú v ňom osadené euro okná. Viac o tejto realitnej ponuke sa dočítate TU.

Chata v Riečke s pozemkom vhodná aj na bývanie

Cena:  65 000 €

Osem kilometrov od Banskej Bystrice pri Riečke nájdete exkluzívne na predaj poschodovú rekreačnú chatu s pozemkom v osobnom vlastníctve. Objekt je vhodný aj na dlhšie či trvalé bývanie.

Rekreačná chata sa nachádza v chatovej oblasti, poza pozemok vedie nespevnená komunikácia, pozemok je terasovitý zo zadnej strany ohraničený cestou a lesom.

Ponúka nádherný výhľad, celoročný prístup, vodu a elektrinu a výbornú cenu. Celková výmera podlahovej chaty je 42 m², pozemok má 462 m².  Celý inzerát nájdete TU.

Prehľad všetkých aktuálnych realitných ponúk v Banskej Bystrici a okolí nájdete na našej inzertnej podstránke Reality v Banskej Bystrici.


Pozn.: Redakcia neručí za správnosť údajov uvedených pri ponukách, ktoré vychádzajú z informácií predajcov, prenajímateľov či sprostredkovateľov nehnuteľnosti, ktoré uverejnili v inzerátoch na BBonline.sk.