Na začiatku augusta pribudol na stránkach BBonline.sk bezplatný inzertný portál pre realitné ponuky domov, bytov či pozemkov a tiež portál pre ponuky práce.

Inzertné podstránky sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne budeme vyberať tie najlepšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Rodinný dom v Polkanovej na Starých horách

Cena: 145 000 €

Realitná kancelára 5S Dado ponúka na predaj tehlový dvojpodlažný rodinný dom po rekonštrukcii, ktorý disponuje 6 izbami, 2 kúpeľňami a garážou. Výmera obytnej plochy domu je 125 m2. Je zateplený a v dobrom technickom stave. Disponuje pozemkom, cez ktorý preteká malý horský potôčik. Vedľa domu sa nachádza letná kuchyňa s čiastočným, momentálne nevyužívaným podpivničením, garáž a prístrešok.

Dom je zložený z dvoch samostatných bytových jednotiek nad sebou, z ktorých každá poskytuje úplný komfort bývania so všetkým čo k tomu patrí, vrátane vlastných hygienických zariadení a vchodov. Tým, že sa sa nachádza v blízkosti Donovál, je možné ho využiť aj ako ubytovanie pre turistov. Viac o ponuke sa dočítate TU.

1-izbový byt typu bauring na Moskovskej ulici

Cena: 77 000 €

Realitná kancelára 5S Dado ponúka aj jednoizbový byt na banskobystrickom sídlisku Fončorda. Byt typu bauring je čiastočne zrekonštruovaný a nachádza sa na predposlednom poschodí zrekonštruovaného a zatepleného obytného domu s výťahom. Celková výmera bytu je 29,95 m2.

V cene nehnuteľnosti je aj nábytok, ktorý je vyrobený na mieru. V murovanom jadre sa nachádza sprchový kút, toaleta, pračka a umývadlo. Disponuje varnou elektrickou doskou. Príslušenstvo bytu tvorí aj pivnica v suteréne obytného domu. V prípade dohody je možné ponechať si jeho kompletné zariadenie. Celý inzerát nájdete TU.

Apartmán v apartmánovom dome  so saunou, bazénom a terasou na Donovaloch

Cena: 88 000 €

Realitná kancelária Do Domčeka ponúka na predaj apartmán v horskej obci Donovaly, v blízkosti Banskej Bystrice. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí apartmánového domu Šafrán. Pozostáva z vonkajšej terasy, obývacej izby s kuchynským kútom, vstupnej haly, spálňového priestoru a kúpeľne so spoločným WC. Jeho celková výmera je 43,01 m².

Výhodou apartmánu je vonkajšia terasa so sedením, na ktorej si budúci majiteľ môže vychutnať večernú šálku čaju, či raňajky v lete. Orientáciu má na východ. Súčasťou vybavenia komplexu Šafrán je spoločná vstupná hala, sauna a bazén s terasou. V bezprostrednej blízkosti apartmánu sa nachádza spoločná lyžiareň, ktorú je možné využiť ako odkladací priestor, reštaurácia a verejné parkovisko. Ďalšie informácie o ponuke nájdete TU.