Historicky prvý turnaj DFN v Banskej Bystrici na novo zrekonštruovanom hokejovom štadióne! Nezabudnuteľná atmosféra plná emócií, elektrizujúca svetelná show a tisícový dav fanúšikov.

Po tom, čo organizácia na poslednom DFN 7 spoznala meno svojho prvého šampióna, sa v Banskej Bystrici dočkáme aj druhého. V hlavnom zápase večera sa v boji o titul šampióna DFN v divízii do 77 kg stretne Juraj Tutura a Alex Fernández. Tutura je odborníkmi považovaný za nástupcu Vladimíra Moravčíka. Španiel Fernández v poslednom zápase porazil európskeho šampióna WMC Talafousa. Tento titul získal aj Moravčík. Juraj Tutura si vybojoval titulovú šancu na DFN 7 vo Zvolene krásnym highkickom v jednoznačnom KO večera,

Na atraktívnej karte nechýba ani prvý šampión DFN Radek Roušal či známy bojovník z organizácie Oktagon MMA Vladimír Lengál. Bystričania sa môžu tešiť aj na mladé talenty z domáceho Dracula Gymu – Radomíra Chovana, Jána Luptáka, Rolanda Tótha a Richarda Dobrotku, ktorý sa predstaví vo svojej MMA premiére.

Najdôležitejšou informáciou je, že vstupenky sú už v predaji, a to v sieti Ticketlive na tomto odkaze. Boj o trón a najväčší galavečer bojových športov, aký sa kedy v Banskej Bystrici konal, sa uskutoční už v sobotu 22. októbra v banskobystrickej hokejovej Tipsport aréne.