Dobrá poloha mesta Dudince a teplá stabilná klíma vytvárajú ideálne podmienky pre príjemný oddych, podnebím patria medzi oblasti s typickou nížnoteplou klímou, s najväčším počtom slnečných dní v Slovenskej republike. Mesto Dudince sa nachádzajú v čistom životnom prostredí bez exhalátov priemyslu, sú ideálnym miestom na rehabilitáciu a relaxáciu vzhľadom na kúpeľnú tradíciu mesta, počas 5 mesiacov v roku je otvorené verejné kúpalisko s minerálnou vodou.

Samotná výstavba sa nachádza v novobudovanej časti, na Poľnej ulici, ktorá je situovaná cca 10 min. od centra. Tvorí ju 10 samostatne stojacích dvojdomov a 11 samostatne stojacích rodinných domov. Kolaudácia dvojdomov prebehla na jeseň 2021.

POPIS DOMOV:

MATERIÁL:
Strešná krytina poplastovaný plech Ranila /Ruukki Maslen /, murivo tehla Heluz + zateplenie polystyrén, okná plastové trojsklo , krov drevený zateplený, bez využitia podkrovia – podkrovie nepochôdzne , vstupné plastové bezpečnostné dvere .

INŽINIERSKE SIETE:

Vykurovanie: podlahové kúrenie, zdroj tepla tepelné čerpadlo vzduch-voda – Vaillant, vývod na pripojenie krbovej vložky
Ohrev vody: zásobníkový ohrievač 150l
Kanalizácia: verejná
Vodovod: verejný
Elektrina: 220W, prípojka na káblovú televíziu a internet

Rodinný dom je samostatne stojaci s úžitkovou plochou 192 m2, veľkosť pozemku je 740 m2, v prevedení štandard s kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi a vstavanými skriňami, bude kompletne zariadený. Dispozícia je so samostatným vstupom do každej miestnosti, dve kúpeľne, obývačka spojená s jedálňou a kuchyňou s výstupom na terasu, dvojgaráž na diaľkové ovládanie. Pozemok bude upravený a oplotený.

Kúpou domu si zaistíte stabilnú investíciu, vzhľadom na kúpeľnú tradíciu mesta a jeho rozvoj, a ak pracuje „z domu“ a chcete svojím malým ratolestiam dopriať detstvo mimo ruchu veľkomesta, je kúpa tejto nehnuteľnosti dobrou voľbou.

Cena: 320.000,- €

Viac info Vám rada poskytne Anna Rosenbergerová

kontakt: 0905 577 305

Kontakt

Meno: Anna Rosenbergerová
Telefón: 0905577305
Cena: 320 000 €