Nasledujúci týždeň síce teploty nebudú rapídne klesať pod nulu, a budú sa väčšinou držať 4 stupne nad nulou, ale slnko nás veľmi nepoteší. Ukáže sa len v stredu a po nej bude nasledovať len sneh a hlavne dážď.

pocasie dazdPondelok (8.12.) bude prevažne upršaný, večerom by však dážď mal ustať. Priemerná denná teplota sa bude pohybovať okolo 4 stupňov nad nulou, tá nočná klesne mierne pod bod mrazu.

Utorok (9.12.) bude mierne chladnejší ako pondelok, už však bez dažďu. Obloha však bude pokrytá počas celého dňa oblakmi a nočná teplota klesne už na -3 stupne Celzia.

Streda (10.12.) ostane denná teplota nezmenená avšak oblačnosť úplne ustúpi, prebudiť by sme sa mali do úplne jasného rána.

Štvrtok (11.12.) bude ráno minimálna oblačnosť, ktorá by však počas dňa mala rapídne pribúdať. K večeru môžeme očakávať aj sneženie, ktoré by malo trvať počas celej noci pri teplote okolo nuly.

Piatok (12.12.) bude prevažne oblačný, okolo obeda by mala oblačnosť mierne ustúpiť, no poobede zas pribudnúť. Nočné teploty by mali klesnúť na -2 stupne Celzia.

Sobota (13.12.) prinesie sneženie, ktoré by sa v noci malo zmeniť na dážď. Denná teplota môže vystúpiť až na 6 stupňov Celzia, tá nočná by však nemala klesnúť pod nulu.

Nedeľa (14.12.) bude celá upršaná s dennou teplotou okolo 5 stupňov Celzia.