Quantcast

Druhý novembrový týždeň bude prevládať pomerne prajné jesenné počasie. Ráno si však musíme začať zvykať na mrazy a škrabanie okien našich áut. V horských oblastiach a nad 1000 metrov môžeme miestami očakávať aj sneženie. 

Pondelok (13.11.) bude sychravý, upršaný a studený. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať od 3 do 4 stupňov Celzia. Ani cez deň to ale nebude o nič lepšie, maximálna denná teplota bude približne 6 stupňov Celzia. Počas dňa bude fúkať jemný premenlivý vietor. V priebehu celého dňa bude vytrvalo pršať.

Utorok (14.11.) má priniesť mierny posun k lepšiemu, obloha sa mierne vyjasní. Počas celého dňa bude fúkať slabý premenlivý vietor. Najvyššia ranná teplota vzduchu sa oproti pondelku mierne zníži, a to na 1 až 2 stupne. Denná teplota vzduchu má byť od 3 do 4 stupne Celzia.

Streda (15.11.) prinesie jasnú oblohu a teplotný šok. Pripravme sa na ranný mráz od mínus 4 až plus 3 stupne Celzia. Teploty vzduchu cez deň budú v rozmedzí od 7 do 8 stupňov a spríjemnia nám ich aj slnečné lúče.

Štvrtok (16.11.) bude v znamení rovnako jasnej oblohy s rannou teplotou mínus 3 stupne Celzia. Teplota vzduchu cez deň bude približne na úrovni do 9 stupňov.

Piatok (17.11.) bude polojasná obloha s ojedinelým dažďom. Teploty budú ráno 0 až 2 stupne Celzia. Teplota vzduchu cez deň sa vyšplhá približne na úroveň do 7 stupňov Celzia.

Sobota (18.11.) nám pokazí predchádzajúce pekné dni. Teploty vzduchu síce budú v rozmedzí od rannej nuly až do popoludňajších 8 stupňov Celzia, no sobota bude pomerne upršaná.

Nedeľa (19.11.) bude v znamení polojasnej oblohy. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranného 1 stupňa až do popoludňajších 4 stupňov Celzia.

A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice. Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici.