Aj keď sa leto už blíži ku svojmu koncu, slnečné lúče na oblohe budú pretrvávať aj naďalej. Výnimkou nebolo ani horúce počasie počas víkendu a hoci v úvode týždňa očakávame ochladenie a miestami i zamračenú oblohu, teploty zostanú aj naďalej príjemné.

Jesen pocasie Banska Bystrica 2015 | BBonline.sk, ZVonline.skPondelok (29.8.) má byť spočiatku malá oblačnosť, postupne až oblačno. Najvyššia denná teplota vzduchu bude od 24 do 26 stupňov Celzia. Ráno očakávame najnižšiu teplotu vzduchu v rozmedzí 14 až 16 stupňov Celzia.

Utorok (30.8.) má priniesť oblačnú, k večeru už ale prevažne jasnú oblohu. Najvyššia denná teplota vzduchu oproti pondelkovým hodnotám mierne poklesne, a to na 23 až 25 stupňov Celzia. Ranná teplota vzduchu by sa mala pohybovať od 18 do 20 stupňov Celzia.

Streda (31.8.) prinesie počas celého dňa jasnú oblohu. Ranná teplota vzduchu by sa mala pohybovať okolo 14 stupňov Celzia, najvyššia denná teplota vzduchu by nemala prekročiť hranicu 22 stupňov Celzia.

Štvrtok (1.9.) má byť v znamení ďalšieho jasného dňa. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných 15 do popoludňajších 24 stupňov Celzia v tieni.

Piatok (2.9.) má priniesť slnečný deň s jasnou oblohou a rannú teplotu vzduchu na úrovni 17 stupňov Celzia. Najvyššia denná teplota vzduchu by mala byť znovu okolo 24 stupňov Celzia.

Sobota (3.9.) prinesie z rána takmer jasnú oblohu s teplotou vzduchu približne sedemnásť stupňov Celzia. Už doobeda však očakávame pribúdanie oblačnosti, a preto zvyšok dňa bude prevládať polooblačno. Počas dňa sa vzduch ohreje najviac na hodnotu 25 stupňov Celzia.

Nedeľa (4.9.) bude v znamení poloblačného dňa. Ranné a rovnako aj denné teploty vzduchu budú znovu do 25 stupňov.

A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.