A je to tu! Váš najlepší kamarát sa žení. A vás chce za svedka. Ak ste sa ho snažili od svadby odhovoriť a dokázať mu, že robí najväčšiu chybu svojho života a nepomohlo to, svadbe už zrejme nič nezabráni.

Neláka vás noc strávená hľadaním miesta v baroch?

Okrem toho, že vás v slabej chvíli prepadnú chmúrne myšlienky, že by ste sa aj vy mali vo svojom živote niekam posunúť, máte jednu veľmi dôležitú úlohu. Akú? No predsa zorganizovať mu tú najlepšiu rozlúčku so slobodou, akú si vie predstaviť.

Že už ste nad tým rozmýšľali, ale neláka vás predstava „barového“ prostredia a radšej by ste rozlúčku uskutočnili niekde, kde nebude mať prístup nikto mimo vašej partie? V takom prípade urobíte najlepšie ak si na túto výnimočnú udalosť rezervujete chatu niekde na okraji lesa. Počas rozlúčky tak budete mať dostatok súkromia a budete si ju môcť užiť presne podľa predstáv vášho kolektívu.

Partia kamarátov a chata na okraji lesa. To predsa nemôže skončiť neúspechom

Ak bude chata naozaj „na samote“, nezabudnite si dvakrát prepočítať, či máte dostatok zásob. Hlavne, ak na nej strávite celý víkend. Aby sa nestalo, že vám budú chýbať suroviny na guláš. Prípadne, aby ste sa vyhli situácii, keď v polovici víkendu zistíte, že už nemáte čo piť… teda grilovať.

Čo ďalšie sa na rozlúčke ešte môže hodiť? No predsa dobrá hudba. To znamená reproduktory a laptop, či mobil s rozsiahlou zbierkou vašich najobľúbenejších skladieb. Prípadne ak máte v partii hudobníka, môžete si vďaka akustickej gitare dopriať aj živú hudbu vo vašom vlastnom podaní.

A čo takto niečo na pamiatku? Môžete dať vyrobiť originálne pánske tričká s potlačou, aby vám a hlavne ženíchovi pripomínali túto udalosť. Alebo vašimi slovami, aby mu pripomínali tú chybu, ktorú sa chystá urobiť.