rozpocet ekonomika peniaze eurVáš život je plný stresu a neviete, čo robiť skôr? Máte v hlave obrovské množstvo plánov, veľa kreatívnej energie a hlavne chuť pustiť sa do nových vecí? To je to najdôležitejšie, lenže predsa len dôležité a nemenej potrebné sú aj ďalšie veci, financie, priestor,  správa a ostatné podnikateľské činnosti, ktoré môžete vykonávať aj jednoducho z pohodlia domova, pričom ušetríte čas a energiu. Založiť vlastnú s. r. o. nebolo nikdy ľahšie.  Od bezplatnej konzultácie podľa vlastných predstáv, až po objednanie akciového balíka s tými najvhodnejšími službami, je pre Vás toto azda to najlepšie riešenie. Založenie tejto právnej formy podnikania je poskytované vrámci celého územia SR. Vyškolený personál vykoná podľa vašej požiadavky podrobnú analýzu. Spracuje podklady a dokumenty, vykoná zápis na všetkých úradoch a nakoniec s nemalou úsporou času a financií môžete začať jednoducho podnikať.

Virtuálna administratíva

Po prvých krokoch, ktoré predstavovali samotné založenie spoločnosti môžete pristúpiť k samotnej prevádzke. V prípade, že nemáte dostatok priestorov nemusíte váhať a svoje administratívne činnosti a správu riešiť obdobným spôsobom. Virtuálna kancelária je v takomto prípade tým najlepším krokom. Základom tejto kancelárie je možnosť využívať  konkrétnu adresu na príjem a odosielanie Vašich zásielok s podrobnou notifikáciou o stave schránky. S online balíkom virtuálnej kancelárie máte k dispozícii  prenájom zasadacích miestností, správu pošty, faxové služby až po vedenie účtovníctva. Je len na Vás, akú formu si zvolíte, ktoré konkrétne služby využijete a akým smerom sa zameriate.

Dokonalá tlač

Nie je vždy s určitosťou a tak jednoznačne možné povedať, že sa v podnikaní zaobídete bez niektorých vecí. Tu a tam sa naskytne príležitosť, keď budete musieť vlastný dokument narýchlo spracovať aj Vy sami. Je veľmi dobré ak máte v takomto prípade po ruke vlastnú tlačiareň. Jedinou starosťou bude potom zabezpečiť jej funkčnosť vhodne zvolenými náplňami. Ideálne riešenie je použiť lacné a rýchlo dostupné laserové tonery. Po ruke tak máte všetky dôležité prvky pre Vaše začínajúce podnikanie.