ObFZ Banská Bystrica | 2.8.2013

ObFZ BB: Úradná správa č. 4 a Delegačný list č. 2

Úradná správa č. 4, Banská Bystrica 2. 8. 2013

Správy ŠTK a KM – predseda Milan Mecele

1. Nariaďujeme odohrať MFS 1. triedy 9. kolo Bacúch – Tatran Čierny Balog dňa 29. augusta 2013 (štvrtok) o 16,00 hodine na ihrisku FK Beňuš.

2, Nariaďujeme odohrať MFS 1. triedy 5, kolo Bacúch – Poniky dňa 1. septembra 2013 (nedeľa) o 13,00 hodine na ihrisku FK Beňuš (predzápas dospelých FK Beňuš).

3. Upozorňujeme futbalové kluby ObFZ Banská Bystrica odovzdať súpisky (zoznamy hráčov) najneskôr do 15. augusta 2013. Súpiska musí byť potvrdená príslušným lekárom a nesmie obsahovať rodné čísla hráčov, ale len ich registračné čísla.

4. Upozorňujeme futbalové kluby (najmä 1. triedy, ktoré neplnia podmienku o zaradení družstva dospelých) o nahlásenie mládežníckych družstiev do súťaže do 20. augusta 2013 na sekretariát ObFZ.

Delegačný list č. 2

I. trieda 2. kolo 11. augusta  2013 o 16,30

Hronec – Bacúch (Zeman – Mereš, Rosenberger – Kotrán)

Selce – Valaská (Spodniak – Legíň, Mišány – Uhrín)

Heľpa – Lučatín (Štrba – Belko, Smoleň – Sitarčík)

Poniky – Jasenie (Sáliš – Gajdoš, Pivarček – Pecník)

Nemecká – Staré Hory (Auxt – Caban, Rusko – Prochádzka)

Podkonice – Braväcovo (Kubančík – Majer M., Rumanovský – Mecele)

Osrblie – T. Č. Balog  SO (Majer M. – Pivarček, Auxt – Piar)

II. trieda skupina A 2. kolo 11. augusta  2013 o 16,30

Hronsek – Malachov (Fábry – Gondek)

Horné Pršany – Riečka (Marček – Pastorek st., Pastorek ml.)

Králiky – Harmanec (Kalina – Ursíny)

II. trieda skupina B 2. kolo  11. augusta 2013 o 16,30

Šalková B – Mičiná  SO (Majer I. – Bunganič, Majer F.)

Ľubietová – Selce B (Hikker – Majer F.)

Hiadeľ – Strelníky (Bulla – Ondrejka)

II. trieda skupina C 2. kolo 11. augusta 2013 o 16,30

Brusno B – Beňuš  NE 10,30 (Palider – Štrba)

Polomka – Dolná Lehota (Godál – Pančík)

Šumiac – Pohr. Polhora (Bošeľa – Krupík)

Stretnutia riadené SsFZ:

III. liga dorast skupina JUH  2. kolo 11. augusta 2013 o 14,00

Bacúch – T. Č. Balog (Belko – Smoleň)

III. liga SŽ a MŽ skupina C  2. kolo 10. augusta 2013 o 10,00/12,00

Partizán Čierny Balog – Hriňová (Auxt)

I. LMŽ  A – B 10. kolo 11. augusta 2013 o 10,00/11,30

Jupie Banská Bystrica – L. Mikuláš (Gajdoš)