Hudobná formácia Vlastný Prejav vydala svoje nové DEMO EP, ktoré vyšlo pod Monkey Business Records. Hoci skupina v zložení Michal “Proces“ Greško a Pavol “Šimo“ Šimčík dlhšie s vydaním albumu „Chytáme signál“ váhala, nakoniec v priebehu dvoch rokov nahrali desať skladieb. 

Skladby na tomto EP sú motivačné, ale aj podriadené ‚ženskému plemenu‘, ale zase aj naopak,“ povedal Proces. Nechýba ani spomínaná a úspešná spolupráca so Samom Tomečkom a Free Inna Cage s názvom Problémy sveta 2, ku ktorej sa však nakoniec nepodarilo natočiť videoklip, kvôli nedostatku sponzorov. Zaujímavou novinkou na novom albume je tiež skladba Raj, ktorá na internete zožala veľmi pozitívnu kritiku. Na novom EP skupiny Vlastný Prejav sa podieľali aj hostia ako napríklad Esso, Smart, Black M, Lepšie Časy, Kynetik, Laky z PNS a mnoho ďalších.

Chalani by v blízkej dobe chceli stihnúť v Banskej Bystrici zorganizovať menší krst svojho nového albumu, na budúci týždeň ich čaká dobročinná akcia pre postihnuté deti a v októbri vystúpia v púchovskej športovej hale spolu so skupinami Moja Reč, H16, Zverina, PNS a inými.

Nový album skupiny Vlastný Prejav si môžete zadarmo stiahnuť tu, prípadne je možné u kapely objednať CD z limitovanej edície.

Viac sa o banskobystrickej hip – hopovej skupine Vlastný Prejav a ich hudobnej spolupráci so Samom Tomečkom môžete dočítať v našom dávnejšom článku.

Skladba „Raj“:

[youtube FnwOVYwlsEs 590 350]