S videoklipom prišiel raper Proces a rockeri Unisex, novú skladbu z pripravovaného albumu predstavilo zoskupenie Krok speť.

Hudobná formácia Krok speť prednedávnom zverejnila výsledok spolupráce so Základnou umeleckou školou Jána Cikkera. Tentoraz prináša ďalšiu ochutnávku z pripravovaného albumu. Na skladbe v kubánskom rytme sa spolupodieľalo desať hudobníkov. O produkciu sa postaral Milan Jagerčík, líder zoskupenia Krok speť, vystupujúci pod pseudonymom Neznámy Interpret. Album s názvom Poďme! by mal vyjsť začiatkom budúceho roka.

Krok speť – Sé mi musica Cathrine J.:

[youtube ShMmJoT8rAM 540 360]

Mikulášske prekvapenie si pre svojich priaznivcov pripravili rockeri z Unisex. V predvečer koncertu v Klube 77 zverejnili videoklip k melancholickej skladbe Rošošó. S kamerou a strihom im vypomohla Monika Vaškorová, ktorá stála aj za klipom k piesni Gravitácia.

Unisex – Rošošó:

[youtube vdb_Y6qkh-Y 540 360]

Raper Proces je známy zo pôsobenia v zoskupení Vlastný prejav, ktorý minulý rok vydal Demo EP pod názvom Chytáme signál. Tentoraz sa Michal „Proces“ Greško predstavil sólo v skladbe Nový začiatok. O produkciu sa postaral Special Beatz a videoklip bol z prevažnej časti natáčaný na Námestí SNP v Banskej Bystrici, kde bolo použité intervalové snímanie tzv. time laps.

Proces – Nový začiatok:

[youtube 5VeNtfj0MEA 540 360]