BBonline.sk (Filip Roháček) | 22.5.2015

Kam cez víkend za futbalom: Priechod privíta Podlavice, Savon s Mičinou

futbal dedinaV najvyššej súťaži sa počas víkendu odohrá už predposledné kolo, v nižších súťažiach je ešte stále všetko otvorené, no i tu sa už počet zostávajúcich kôl dá spočítať na prstoch jednej ruky.

Prehľad zápasov, ktoré sú naplánované na najbližšie dni vám prinášame v pravidelnom sumári. V závere nájdete tiež aktuálnu úradnú správu Oblastného futbalového zväzu Banská Bystrica.

Fortuna liga – 32. kolo

sobota 23.05.2015 o 17.15 h FO ŽP Šport Podbrezová – FK DAC Dunajská Streda
sobota 23.05.2015 o 17.15 h FC Spartak Trnava – FK Dukla Banská Bystrica (v ZM)

DOXXbet liga – nadstavbová časť – skupina o postup – 8. kolo

sobota 23.05.2015 o 17.00 h ŠKF Sereď – MFK Lokomotíva Zvolen

DOXXbet liga – nadstavbová časť – skupina o zotrvanie – západ – 8. kolo

nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h FK Pohronie A (Dolná Ždaňa) – FC Spartak Trnava B

III. liga – 25. kolo

sobota 23.05.2015 o 17.00 h MŠK Námestovo – FK Rakytovce
sobota 23.05.2015 o 17.00 h FK Pohronie B (Žiar nad Hronom) – ŠKM Liptovský Hrádok
sobota 23.05.2015 o 17.00 h MŠK Fomat Martin – TJ ŠK Kremnička
nedeľa 24.05.2015 o 10.30 h FO Kinex Bytča – FK Čadca
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h MFK Nová Baňa – OFK Teplička nad Váhom
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h MFK Žarnovica – ŠK Javorník Makov
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h TJ Baník Kalinovo – TJ Tatran Krásno nad Kysucou

IV. liga – juh – 23. kolo

nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h MFK Lokomotíva Zvolen (B) – TJ Prameň Kováčová
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h FK Slovenské Ďarmoty – ŽP Šport Podbrezová (B)
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h MFK Spartak Hriňová – TJ Sklotatran Poltár
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h MFK Detva – MFK Revúca
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h FTC Fiľakovo – FK CSM Tisovec
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h FK Vinica – FC Slovan Divín
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h JUPIE Podlavice Badín – TJ Jednota Málinec

V. liga – skupina C – 23. kolo

sobota 23.05.2015 o 10.00 h OŠK Lieskovec – TJ Sokol Medzibrod
sobota 23.05.2015 o 14.00 h OFK Slovenská Ľupča – TJ Baník Štiavnické Bane
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h OFK 1950 Priechod – JUPIE Podlavice Badín (B)
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h ŠK Voznica – FK Šalková
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h ŠK Partizán Čierny Balog – TJ Sokol Repište
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h FK 09 Bacúch – ŠK Hrochoť
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h ŠK Sásová – TJ Tatran VLM Pliešovce

I. trieda – 23. kolo

sobota 23.05.2015 o 10.30 h TJ Mladosť Lučatín – ŠK Selce (A)
sobota 23.05.2015 o 17.00 h FK – 34 Brusno – Ondrej (B) – FK 1928 Jasenie
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h TJ ŠK Sokol Jakub – TJ ŠK Hronec
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h ŠK Obecný podnik lesov Poniky – TJ Partizán Osrblie
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h TJ – Družstevník Strelníky – TJ Tatran Čierny Balog
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h OFK Slovan Valaská – FK Podkonice
piatok 29.05.2015 o 17.30 h FK SOKOL Nemecká – FK Sokol Braväcovo

II. trieda skupina A – 25. kolo

sobota 23.05.2015 o 17.00 h TJ Družstevník Dúbravica – FK Králiky
sobota 23.05.2015 o 17.00 h FK Šalková (B) – ŠK Selce (B)
nedeľa 24.05.2015 o 10.30 h ŠKM SAVON Banská Bystrica – TJ Družstevník Mičiná
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h TJ Tatran Harmanec – TJ Hronsek
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h TJ Iskra Horné Pršany – TJ Slovan Tajov
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h TJ Partizán Hiadeľ – ŠK Sokol FO Staré Hory
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h TJ Slovan Malachov – ŠK Zornička Riečka
Ľubietová má voľno.

II. trieda skupina B – 17. kolo

sobota 23.05.2015 o 17.00 h TJ Mladosť Pohorelá – TJ Tatran Polomka
sobota 23.05.2015 o 17.30 h TJ Slovan Beňuš – TJ Družstevník Šumiac
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h ŠFK Sihla – TJ Partizán Dolná Lehota
nedeľa 24.05.2015 o 17.00 h ŠK Heľpa – TJ Slovan Michalová
Pohronská Polhora má voľno.

Tip: Aktuálne tabuľky súťaží a výsledky posledného kola
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre aktuálne kolo nájdete tu…
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre nasledujúce kolo a aktuálnu ÚS nájdete tu…

servisobfzbb