Quantcast

Futbal - SK Zornicka Riecka - TJ ISkra Horne Prsany - 29.08.2014 - RieckaV našom prehľade vám aj tento piatok prinášame zoznam zápasov tímov z nášho regiónu, ktoré sú naplánované počas nasledujúcich dní. A to od najvyšších súťaží až po druhú triedu. V závere nájdete tiež aktuálnu úradnú správu Oblastného futbalového zväzu Banská Bystrica.

Fortuna liga – 11. kolo

sobota 20.9.2014 o 17.30 h FK Dukla Banská Bystrica – MFK Ružomberok
sobota 20.9.2014 o 15.30 h FK Senica – ŽP Šport Podbrezová

DOXXbet liga – západ – 9. kolo

nedeľa 14.9.2014 o 15.00 h FK POHRONIE A (Dolná Ždaňa) – MŠK Žilina (B)

DOXXbet liga – východ – 9. kolo

sobota 20.9.2014 o 15.00 h MFK Lokomotíva Zvolen – Partizán Bardejov

III. liga – 8. kolo

sobota 20.9.2014 o 15.00 h FK Rakytovce – MFK Nová Baňa
sobota 20.9.2014 o 15.00 h MŠK Námestovo – FO Kinex Bytča
sobota 20.9.2014 o 15.00 h OFK Teplička nad Váhom – MFK Žarnovica
sobota 20.9.2014 o 15.00 h FK Čadca – FK POHRONIE B (Žiar nad Hronom)
sobota 20.9.2014 o 15.00 h ŠKM Liptovský Hrádok – MŠK Fomat Martin
nedeľa 21.9.2014 o 10.30 h TJ ŠK Kremnička – TJ Tatran Krásno nad Kysucou
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h ŠK Javorník Makov – FK LAFC Lučenec
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h FK – 34 Brusno – Ondrej – TJ Baník Kalinovo

IV. liga – juh – 8. kolo

nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h TJ Prameň Kováčová – FK Slovenské Ďarmoty
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h MFK Lokomotíva Zvolen (B) – MFK Spartak Hriňová
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h TJ Sklotatran Poltár – FTC Fiľakovo
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h MFK Revúca – ŠK Vinica
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h FK CSM Tisovec – JUPIE Podlavice Badín
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h FC Slovan Divín – TJ Jednota Málinec
Zápas ŽP Šport Podbrezová B (Brezno) – MFK Detva sa odohrá až 3.9. o 16.30 h

V. liga – skupina C – 8. kolo

sobota 20.9.2014 o 15.00 h JUPIE Podlavice Badín B (Podlavice) – ŠK Voznica
sobota 20.9.2014 o 15.00 h TJ Sokol Medzibrod – TJ Tatran VLM Pliešovce
sobota 20.9.2014 o 19.00 h FK Šalková – ŠK Partizán Čierny Balog  
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h OFK 1950 Priechod – OFK Slovenská Ľupča
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h TJ Baník Štiavnické Bane – FK 09 Bacúch 
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h TJ Sokol Repište – OŠK Lieskovec
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h ŠK Hrochoť – ŠK Sásová

I. trieda – 8. kolo

sobota 20.9.2014 o 15.00 h Osrblie – Strelníky
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h Hronec – Poniky
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h Jakub – Brusno B
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h Jasenie – Nemecká
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h Tatran Čierny Balog – Valaská
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h Braväcovo – Lučatín
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h Podkonice – Selce

II. trieda skupina A – 8. kolo

nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h Hronsek – Horné Pršany
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h Harmanec – Hiadeľ
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h Tajov – Dúbravica
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h Králiky – Malachov
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h Ľubietová – ŠKM Savon BB
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h Riečka – Šalková B
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h Mičiná – Selce B-Baláže

II. trieda skupina B – 6. kolo

nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h Pohronská Polhora – Sihla
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h Šumiac – Pohorelá
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h Dolná Lehota – Heľpa
nedeľa 21.9.2014 o 15.00 h Polomka – Michalová

Výsledky uplynulého kola a aktuálne tabuľky… (pred predohrávkami v strede týždňa)
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre aktuálne kolo nájdete tu…
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre nasledujúce kolo a aktuálnu ÚS nájdete tu…