Quantcast

Úradná správa č. 11, v Banskej Bystrici, 19. 9. 2014

Správy zo sekretariátu

Upozorňujeme futbalové kluby na splatnosť septembrovej faktúry za rozhodcov (termín je do 20. septembra). Ku dnešnému dňu (18. 9.) nám chýbajú platby ešte od jedenástich futbalových klubov. Zároveň pripomíname, že skončením jesennej časti súťaže strácajú platnosť všetky staré „papierové“ registračné preukazy. Štart v jarnej časti súťaže bude možný už len na plastové preukazy (aj v súťaži starších žiakov). Preto by bolo dobré, kým teraz máte hráčov pokope, odfotiť ich, nahrať im aktuálne fotografie do systému a po skončení jesennej časti požiadať o vystavenie RP tých, ktorí majú ešte staré preukazy, aby nebol zbytočný stres pred štartom jarnej časti. Pripomíname ešte, že matrika SFZ požaduje na preukazy riadne fotografie hráčov (foto tváre od pliec nahor), nie preskenované fotky zo starých preukazov, prípadne skupinové fotografie s nejasnými a rozmazanými črtami tváre, tieto Vám budú automaticky zamietnuté a neschválené.

Športovo-technická komisia – predseda Ivan Šimko

1. Súhlasíme po vzájomnej dohode futbalových klubov s odohratím MFS nasledovne:

Prvá trieda:

9. kolo Nemecká – Tatran Čierny Balog dňa 28. 9 . 2014 (nedeľa) o 10,30 hodine,

7. kolo Lučatín – Tatran Čierny Balog dňa 2. novembra 2014 o 13,30 hodine,

Druhá trieda skupina A:

7. kolo Malachov – Staré Hory dňa 24. septembra 2014 (streda) o 16,30 hodine,

15. kolo Dúbravica – Šalková B dňa 25. septembra 2014 (štvrtok) o 16,00 hodine,

7. kolo Dúbravica – Harmanec dňa 2. novembra 2014 o 13,30 hodine,

15. kolo Malachov – Hronsek dňa 2. novembra 2014 o 13,30 hodine,

Druhá trieda skupina B

5. kolo Sihla – Beňuš dňa 20. septembra 2014 (sobota) o 15,00 hodine na ihrisku v Sihle,

5. kolo Michalová – Dolná Lehota dňa 19. októbra 2014 o 14,00 hodine.

Starší žiaci

3. kolo Priechod – Sásová dňa 25. 9. 2014 o 15,00 hodine na ihrisku v Priechode

2. Žiadame futbalové kluby 1. a 2. triedy skupiny A, ktoré majú ešte neodohraté stretnutia kvôli poveternostným podmienkam, aby doručili na ŠTK vzájomné dohody o odohratí svojich stretnutí najneskôr do 24. septembra 2014 do zasadnutia komisie. V prípade nedoručenia dohody bude stretnutie nariadené v termíne, ktorý určí ŠTK.

3. Kontumujeme MFS 2. triedy skupiny A 7. kolo FK Králiky – ŠKM Savon Banská Bystrica podľa článku SP 100/e (počet hráčov hostí klesol pod stanovený limit). Priznávame 3 body a výsledok dosiahnutý na ihrisku (5 : 0) ponechávame v platnosti.

4. Uverejňujeme priebežné poradie tabuľky strelcov v jednotlivých súťažiach po odohraní polovice jesennej časti súťaže:

I. trieda : Ján Tešlár (Braväcovo) a Štefan Chrenovský (Jakub) – 7 gólov, Tomáš Šagát (Brusno B) – 6 gólov, Miroslav Debnár (Strelníky) a Vladimír Túry (Selce) – 5 gólov.

II. trieda skupina A: Marek Holmík (Králiky) – 14 gólov, Matej Pánik (Tajov) a Richard Kopic (Selcce B-Baláže) – 8 gólov, Marek Prostredník (Mičiná) – 7 gólov.

II. trieda skupina B: Michal Martinec (Heľpa – 6 gólov, Michal Ružička (Michalová) – 5 gólov, Ladislav Vlček (Pohronská Polhora) – 4 góly.

Starší žiaci: Dávid Paršo (Šalková) – 6 gólov, Patrícia Adamovičová (Valaská) a Ivan Dianiška (Sásová) – 4 góly, Vojtech Höhn (Sásová) a Samuel Filip Halaj (Jasenie) – 3 góly.

Trénersko – metodická komisia – predseda Miroslav Hruška

Žiadame všetky futbalové kluby z okresov Banská Bystrica a Brezno aby nahlásili mená hráčov z vekovej kategórie žiakov ročník narodenia 2003, ktorí vykazujú prijateľnú výkonnosť na zaradenie do širšieho Výberu mladších žiakov r. n. 2003 BB a BR. Mená hráčov s uvedením postu na ktorom hrávajú je nutné nahlásiť mailom do 25. 9. 2014 na : obfzbb1@gmail.com.

Disciplinárna komisia – predseda Karol Bubniak

D-I-37 Patrik Daubner 1225063 FK Harmanec, podľa článku 49/1,2b DP udeľuje DK disciplinárne opatrenie (DO) 3 stretnutia nepodmienečne od 18. septembra 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do mesačnej zbernej faktúry (MZF).

Zmena trestu:

D-I-38 Ľubomír Hrčka 1245670 FK Poniky, zostatok trestu 2 stretnutia nepodmienečne bol zmenený na 2 stretnutia podmienečne s účinnosťou do 31. mája 2015. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-I-39 Daniel Adamek 1258782 FK Pohronská Polhora, podľa článku 37/3 DP udeľuje DK DO 1 stretnutie nepodmienečne od 18. septembra 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-I-40 Martin Oravec 1154233 FK Brusno B DK prekvalifikováva priestupok zo 49/1d DP na priestupok podľa článku 49/1 e DP. Trest 7 mesiacov nepodmienečne od 27. augusta 2014 zostáva v platnosti .

D-II-11 DK na základe opätovného prešetrenia hrubého nešportového správania sa hráča Martina Oravca v MFS 1. triedy 4. kolo Brusno B – Nemecká trestá FK Brusno B v zmysle článku 49 odstavec 5 DP odobratím troch bodov po skončení súťažného ročníka 2014/2015.

D-II-12 DK na základe nových skutočností a zaistení ruší  články D-II-9 a D-II-10 z úradnej správy č. 10.

D-I-41 Michal Klinčík 1253075 FK Nemecká podľa článku 49/1a, 2a DP udeľuje DK DO 3 stretnutia nepodmienečne od 10. septembra 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-I-42 Štefan Chrenovský 1154466 FK Jakub podľa článku 49/1a, 2a DP odeľuje DK DO 2 stretnutia nepodmienečne od 18. septembra 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať podľa ustanovení tretej časti tretej hlavy DP, okrem 37/3, kde sťažnosť na odvolanie nie je prípustná.

Delegačný list č. 9

Opätovne upozorňujeme rozhodcov – študentov na zaslanie aktuálneho potvrdenia o návšteve školy v školskom ročníku 2014/2015. Termín je do konca septembra. Momentálne máme potvrdenia od: Bulla, P. Ivanič, Lakomčík, F. Majer, T. Marček.

I. trieda 9. kolo 28. 9. 2014 o 15,00

Selce – Hronec (Majer F. – Majer I., Fábry – Prochádzka)

Lučatín – Podkonice (Petrík – Kalina, Dírer – Piar)

Valaská – Braväcovo (Nemec – Majer M., Gajdoš – Pecník)

Nemecká – T. Č. Balog  o 10,30 (Auxt – Krupík, Dorčiak – Kotrán)

Strelníky – Jasenie (Dorčiak – Auxt, Krupík – Sitarčík)

Brusno B – Osrblie SO (Fábry – Páleš, Kubančík – Kosec)

Poniky – Jakub (Rumanovský – Mišány, Sáliš – Uhrín)

II. trieda skupina A  9. kolo 28. 9.  2014 o 15,00

Selce  B-Baláže – Hronsek 10,30 (Slabej – Gajdoš, Marček T.)

Šalková B – Mičiná SO (Nemec – Marček T., Polievka)

ŠKM Savon BB – Riečka 10,30 (Ivanič P. – Ivanič A., Lakomčík)

Malachov – Ľubietová (Hikker – Slabej, Lakomčík)

Dúbravica – Staré Hory (Marček J. – Ondrejka)

Hiadeľ – Tajov (Legíň – Polievka)

Horné Pršany – Harmanec (Páleš – Ivanič A., Marček T.)

Dohrávky:

Malachov – Staré Hory 24. 9. /streda/ o 16,30 (Vozár – Hikker, Ivanič P.)

Sihla – Beňuš 20. 9. /sobota/ o 15,00 (Krupík – Spáč)

Dúbravica – Šalková B 25. 9. /štvrtok/ o 15,00 (Fábry – Nemec, Kalina)

Priechod – Sásová starší žiaci 25. 9. / štvrtok/ o 15,00 (Ivanič P.)

II. trieda skupina B  7. kolo 28. 9. 2014 o 15,00

Heľpa – Polomka (Mereš – Spáč)

Pohorelá – Dolná Lehota SO (Krupík – Palider, Auxt)

Sihla – Šumiac (Kubančík – Zeman)

Beňuš – Pohr. Polhora SO 10,30 (Dorčiak – Mereš, Spáč)

Mládežnícke stretnutia:

I. trieda starší žiaci 5. kolo 28.9. 2014

Hrochoť – Jasenie 10,30 (Ondrejka)

Šalková – Sásová SO o 13,00 (Polievka)

Valaská – Priechod 11,30 (Pančík)

Stretnutia riadené SsFZ:

I.LSŽ U-13, U-12 8. kolo 28. 9. 2014 o 10,00/11,30

FK Jupie Podlavice Badín – Pohronie ZH/DŽ (Martinka – Majer I.)

III. liga SŽ U-15  9. kolo 28. 9. 2014 o 13,00

Slovenská Ľupča – Kalinovo (Legíň)