Quantcast

Futbal - Iskra Horne Prsany -  SK Zornicka Riecka, 18.05.2014, Banská BystricaVíkend v najvyššej súťaži ovplyvňuje reprezentačná prestávka, a tak je posledné kolo Corgoň ligy pre Duklu naplánované až o týždeň. V nižších regionálnych súťažiach ale pokračujú boje o tituly i záchranu.

V druhej lige, jej víťaz – Podbrezová, privíta už v piatok od 16.30 h súpera z prostriedku tabuľky – MFK Rimavská Sobota. V Tipos III. lige – východ cestuje Kremnička takisto v piatok podvečer do Vranova nad Topľou, zápas tam začne o 17-tej hodine.

Majstrovstvo regiónu Stred – 25. kolo

sobota 24.5.2014 o 17.00 h FK LAFC Lučenec – FK Rakytovce

sobota 24.5.2014 o 17.00 h FK POHRONIE B (Žiar n. H.) – Teplička n/Váhom – Dolná Tižina

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h ŠK Badín – FK CSM Tisovec

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h TJ Baník Kalinovo – FK – 34 Brusno – Ondrej (A)

IV. liga – skupina juh – 25. kolo

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h TJ Prameň Kováčová – FTC Fiľakovo

MFK Lokomotíva Zvolen má voľno

ŽP Šport Podbrezová B (Brezno) má voľno

V. liga – skupina C – 23. kolo

sobota 24.5.2014 o 18.00 h FK Šalková – ŠK Hrochoť

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h OFK Slovenská Ľupča – FK JUPIE B. Bystrica – Podlavice

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h MFK Spartak Hriňová – TJ ŠK Sokol Jakub

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h TJ Sokol Medzibrod – TJ Sokol Repište

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h ŠK Partizán Čierny Balog – OFK 1950 Priechod

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h TJ Slovan Dudince – TJ Tatran VLM Pliešovce

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h ŠK Sásová – MFK Strojár Krupina

I. trieda – 23. kolo

sobota 24.5.2014 o 17.00 h Bacúch – Braväcovo

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h Nemecká – Hronec

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h Poniky – Podkonice

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h Heľpa – Osrblie

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h Selce – Tatran Čierny Balog

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h Valaská – Staré Hory

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h Lučatín – Jasenie

II. trieda skupina A – 24. kolo

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h Harmanec – Hronsek

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h Riečka – Tajov

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h Horné Pršany – Malachov

II. trieda skupina B – 24. kolo

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h Strelníky – Šalková B

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h Dúbravica – Hiadeľ

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h Mičiná – Ľubietová

II. trieda skupina C – 24. kolo

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h Dolná Lehota – Šumiac

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h Beňuš – Polomka

nedeľa 25.5.2014 o 17.00 h Michalová – Brusno B

streda 28.5.2014 o 17.30 h Brusno B – Beňuš (23. kolo)

Výsledky uplynulého kola a aktuálne tabuľky…
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre aktuálne kolo nájdete tu…
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre nasledujúce kolo nájdete tu…