Quantcast

futbal dedinaNasledujúci víkend prinesie opäť na futbalové trávniky v regióne zaujímavé duely jesennej časti jednotlivých súťaží.

Banskobystrická Dukla sa v sobotu pokúsi o ďalší bodový zisk v Seredi. Treťoligová Kremnička sa tento víkend predstaví na ihrisku súpera, konkrétne v Kalinove, naopak Badín bude hrať doma s Medzibrodom v nedeľu od 15-tej hodiny. V piatej lige sa na domácom trávniku predstavia aj Rakytovce, Brusno, Selce či Sásová. Prehľad všetkých zápasov, ktoré odohrajú tímy z nášho regiónu počas najbližších dní vám prinášame v sumári nižšie.

Fortuna liga – 11. kolo

nedeľa 27.09.2015 o 17.00 h ŠK Slovan Bratislava – ŽP Šport Podbrezová

Doxxbet liga – skupina západ – 10. kolo

sobota 26.09.2015 o 15.30 h ŠKF Sereď – FK Dukla Banská Bystrica
sobota 26.09.2015 o 15.30 h TJ ISKRA Borčice – FK Pohronie A

Doxxbet liga – skupina východ – 10. kolo

sobota 26.09.2015 o 15.30 h MFK Lokomotíva Zvolen – FK Haniska

III. liga – 9. kolo

sobota 26.09.2015 o 15.00 h MŠK Fomat Martin – ŽP Šport Podbrezová
sobota 26.09.2015 o 15.00 h FK LAFC Lučenec – MFK Žarnovica
sobota 26.09.2015 o 15.00 h FK Pohronie B – MFK Nová Baňa
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h TJ Tatran Krásno nad Kysucou – MŠK Námestovo
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h TJ Baník Kalinovo – TJ ŠK Kremnička
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h FO Kinex Bytča – MFK Detva
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h TJ Družstevník Liptovská Štiavnica – FK Čadca
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h ŠK Javorník Makov – ŠKM Liptovský Hrádok

IV. liga – juh – 9. kolo

nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h ŠK Vinica – FC Slovan Divín
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h ŠK Prameň Kováčová – MFK Revúca
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h TJ Jednota Málinec – FTC Fiľakovo
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h FK FC Baník Veľký Krtíš – TJ Tatran VLM Pliešovce
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h FK JUPIE Podlavice Badín – TJ Sokol Medzibrod
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h FK Slovenské Ďarmoty – TJ Sklotatran Poltár
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h MFK Lokomotíva Zvolen B – MFK Spartak Hriňová

V. liga – skupina C – 9. kolo

sobota 26.09.2015 o 15.00 h FK Rakytovce – TJ Sokol Repište
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h FK – 34 Brusno – Ondrej – TJ Lovča
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h ŠK Selce – ŠK Hrochoť
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h OTJ Hontianske Nemce – OFK 1950 Priechod
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h ŠK Sásová – FK Sokol Braväcovo
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h ŠK Partizán Čierny Balog – TJ Baník Štiavnické Bane
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h OŠK Lieskovec – FK Šalková

I. trieda – 9. kolo

sobota 26.09.2015 o 15:00 h FK Šalková B – TJ ŠK Hronec
nedeľa 27.09.2015 o 15:00 h OFK Slovan Valaská – TJ – Družstevník Strelníky
nedeľa 27.09.2015 o 15:00 h ŠK Obecný podnik lesov Poniky – TJ ŠK Sokol Jakub
nedeľa 27.09.2015 o 15:00 h OFK Slovenská Ľupča – TJ Slovan Michalová
nedeľa 27.09.2015 o 15:00 h FK 09 Bacúch – TJ Tatran Čierny Balog
nedeľa 27.09.2015 o 15:00 h FK 1928 Jasenie – TJ Mladosť Lučatín
nedeľa 27.09.2015 o 15:00 h TJ Partizán Osrblie – FK SOKOL Nemecká

II. trieda skupina A – 9. kolo

sobota 26.09.2015 o 15.00 h FK Podkonice – TJ Partizán Hiadeľ
nedeľa 27.09.2015 o 10.30 h ŠK Selce B – TJ Družstevník Dúbravica
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h TJ Iskra Horné Pršany – ŠK Zornička Riečka
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h TJ Hronsek – TJ Slovan Tajov
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h TJ Tatran Harmanec – FK Králiky
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h TJ Družstevník Mičiná – ŠK Sokol FO Staré Hory
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h TJ Slovan Malachov – FK – Baník Ľubietová

II. trieda skupina B – 7. kolo

sobota 26.09.2015 o 15.00 h TJ Tatran Čierny Balog – TJ Partizán Dolná Lehota
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h TJ Slovan Pohronská Polhora – TJ Mladosť Pohorelá
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h ŠFK Sihla – TJ Tatran Polomka
nedeľa 27.09.2015 o 15.00 h TJ Slovan Beňuš – TJ Družstevník Šumiac
ŠK Heľpa má voľno.

servisobfzbb

Aktuálnu úradnú správu ObFZ Banská Bystrica nájdete tu…

Výsledky posledného kola a aktuálne tabuľky nájdete tu…