Quantcast

Futbal - SK Sasova - Sokol Repiste - 13.09.2015 - Banska Bystrica

Už len posledné kolá zostávajú najmä v regionálnych súťažiach do konca futbalovej jesene. Kluby preto majú posledné príležitosti vylepšiť svoje tabuľkové postavenia pred zimnou prestávkou.

Banskobystrická Dukla sa už v sobotu dopoludnia predstaví v Žiline – Strážove v zápase proti rezervnému tímu tamojšieho účastníka najvyššej súťaže. V našom regióne budú určite lákať zaujímavé merania síl Kremničky so žiarskym rezervným tímom Pohronia v nedeľu od 10.30 h a popoludní potom napríklad zápas Sásovej so Selcami od 14-tej hodiny. Už v sobotu od 15-tej hodiny bude bezpochyby za návštevu stáť malé derby Šalkovej s Priechodom.

Prehľad všetkých zápasov, ktoré odohrajú tímy z nášho regiónu počas najbližších dní vám prinášame v sumári nižšie.

Fortuna liga – 13. kolo

sobota 17.10.2015 o 17.00 h AS Trenčín – ŽP Šport Podbrezová

Doxxbet liga – skupina západ – 13. kolo

sobota 17.10.2015 o 10.30 h MŠK Žilina B – FK Dukla Banská Bystrica
nedeľa 18.10.2015 o 14.30 h FK Pohronie – ŠK Senec

Doxxbet liga – skupina východ – 13. kolo

sobota 17.10.2015 o 14.30 h MFK Lokomotíva Zvolen – FC Lokomotíva Košice

III. liga – 12. kolo

sobota 17.10.2015 o 14.00 h FK Čadca – MFK Žarnovica
sobota 17.10.2015 o 14.00 h MFK Nová Baňa – FK LAFC Lučenec
sobota 17.10.2015 o 14.00 h MŠK Námestovo – MFK Detva
nedeľa 18.10.2015 o 10.30 h TJ ŠK Kremnička – FK Pohronie B
nedeľa 18.10.2015 o 10.30 h ŽP Šport Podbrezová B – TJ Družstevník Liptovská Štiavnica
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h TJ Baník Kalinovo – MŠK Fomat Martin
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h TJ Tatran Krásno nad Kysucou – ŠK Javorník Makov
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h ŠKM Liptovský Hrádok – FO Kinex Bytča

IV. liga – juh – 12. kolo

sobota 17.10.2015 o 14.00 h TJ Sokol Medzibrod – FK Slovenské Ďarmoty
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h TJ Tatran VLM Pliešovce – ŠK Vinica
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h MFK Spartak Hriňová – ŠK Prameň Kováčová
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h TJ Sklotatran Poltár – MFK Revúca
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h FTC Fiľakovo – FC Slovan Divín
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h JUPIE Podlavice Badín – FK FC Baník Veľký Krtíš
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h TJ Jednota Málinec – MFK Lokomotíva Zvolen

V. liga – skupina C – 12. kolo

sobota 17.10.2015 o 15.00 h FK Šalková – OFK 1950 Priechod
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h TJ Baník Štiavnické Bane – TJ Lovča
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h FK Sokol Braväcovo – ŠK Partizán Čierny Balog
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h OŠK Lieskovec – FK Rakytovce
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h TJ Sokol Repište – FK – 34 Brusno – Ondrej
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h ŠK Hrochoť – OTJ Hontianske Nemce
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h ŠK Sásová – ŠK Selce

I. trieda – 12. kolo

sobota 17.10.2015 o 14.00 h TJ Slovan Michalová – TJ – Družstevník Strelníky
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h TJ Tatran Čierny Balog – OFK Slovan Valaská
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h FK SOKOL Nemecká – TJ ŠK Sokol Jakub
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h TJ Partizán Osrblie – FK 09 Bacúch
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h FK Šalková – FK 1928 Jasenie
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h TJ Mladosť Lučatín – ŠK Obecný podnik lesov Poniky
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h TJ ŠK Hronec – OFK Slovenská Ľupča

II. trieda skupina A – 12. kolo

sobota 17.10.2015 o 14.00 h FK Králiky – ŠK Zornička Riečka
sobota 17.10.2015 o 14.00 h TJ Slovan Malachov – TJ Partizán Hiadeľ
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h TJ Družstevník Mičiná – ŠK Selce
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h TJ Hronsek – FK – Baník Ľubietová
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h ŠK Sokol FO Staré Hory – TJ Tatran Harmanec
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h TJ Družstevník Dúbravica – FK Podkonice
nedeľa 18.10.2015 o 14.00 h TJ Slovan Tajov – TJ Iskra Horné Pršany

II. trieda skupina B

Zimná prestávka.

servisobfzbb

Aktuálnu úradnú správu ObFZ Banská Bystrica nájdete tu…

Výsledky posledného kola a aktuálne tabuľky nájdete tu…