Quantcast

futbal dedinaFutbalová jeseň je v plnom prúde a s chladnejším počasím prichádza jej vyvrcholenie. Aj počas nasledujúceho víkendu odohrajú tímy v regióne viaceré zaujímavé ligové merania síl.

Na domácom trávniku sa po zisku bodu v Žiline predstaví Dukla, ktorá sa opäť postaví juniorskému tímu klubu z najvyššej súťaže, tentokrát Slovanu Bratislava. Zápas na Štiavničkách bude mať v sobotu výkop už o 13.30 h. Zaujímavé lokálne merania síl sú potom na pláne v piatej lige, kde v sobotu od 14-tej Rakytovce privítajú Sásovú, v nedeľu o druhej popoludní potom svoje domáce zápasy odohrajú Selce, Priechod i Brusno.

Prehľad všetkých zápasov, ktoré odohrajú tímy z nášho regiónu počas najbližších dní vám prinášame v sumári nižšie.

Fortuna liga – 14. kolo

sobota 24.10.2015 o 17.00 h MFK Zemplín Michalovce – ŽP Šport Podbrezová

Doxxbet liga – skupina západ – 14. kolo

sobota 24.10.2015 o 13.30 h FK Dukla Banská Bystrica – ŠK Slovan Bratislava B
nedeľa 25.10.2015 o 13.30 h OFK Dunajská Lužná – FK Pohronie

Doxxbet liga – skupina východ – 14. kolo

sobota 24.10.2015 o 13.30 h MŠK Rimavská Sobota – MFK Lokomotíva Zvolen

III. liga – 13. kolo

sobota 24.10.2015 o 14.00 h FK Pohronie B (Žiar n. H.) – TJ Tatran Krásno nad Kysucou
sobota 24.10.2015 o 14.00 h MŠK Fomat Martin – MŠK Námestovo
sobota 24.10.2015 o 14.00 h MFK Detva – FK Čadca
sobota 24.10.2015 o 14.00 h MFK Žarnovica – MFK Nová Baňa
sobota 24.10.2015 o 14.00 h FK LAFC Lučenec – ŠKM Liptovský Hrádok
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h ŠK Javorník Makov – TJ Baník Kalinovo
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h FO Kinex Bytča – ŽP Šport Podbrezová B
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h TJ Družstevník Liptovská Štiavnica – TJ ŠK Kremnička

IV. liga – juh – 13. kolo

sobota 24.10.2015 o 14.00 h FC Slovan Divín – TJ Sklotatran Poltár
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h FK FC Baník Veľký Krtíš – FTC Fiľakovo
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h ŠK Prameň Kováčová – TJ Tatran VLM Pliešovce
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h ŠK Vinica – TJ Sokol Medzibrod
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h FK Slovenské Ďarmoty – TJ Jednota Málinec
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h MFK Lokomotíva Zvolen B – JUPIE Podlavice Badín
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h MFK Revúca – MFK Spartak Hriňová

V. liga – skupina C – 13. kolo

sobota 24.10.2015 o 14.00 h FK Rakytovce – ŠK Sásová
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h ŠK Partizán Čierny Balog – OŠK Lieskovec
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h ŠK Selce – FK Šalková
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h TJ Lovča – TJ Sokol Repište
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h OFK 1950 Priechod – TJ Baník Štiavnické Bane
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h OTJ Hontianske Nemce – FK Sokol Braväcovo
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h FK – 34 Brusno – Ondrej – ŠK Hrochoť

I. trieda – 13. kolo

sobota 24.10.2015 o 14.00 h FK 09 Bacúch – FK Šalková B
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h TJ – Družstevník Strelníky – TJ Tatran Čierny Balog
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h OFK Slovan Valaská – TJ Mladosť Lučatín
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h TJ ŠK Sokol Jakub – TJ Slovan Michalová
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h FK 1928 Jasenie – FK SOKOL Nemecká
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h ŠK Obecný podnik lesov Poniky – TJ ŠK Hronec
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h OFK Slovenská Ľupča – TJ Partizán Osrblie

II. trieda skupina A – 13. kolo

sobota 24.10.2015 o 13.00 h TJ Partizán Hiadeľ – FK Králiky
nedeľa 25.10.2015 o 10.30 h ŠK Selce – TJ Slovan Malachov
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h TJ Hronsek – TJ Družstevník Mičiná
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h ŠK Zornička Riečka – TJ Slovan Tajov
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 h TJ Iskra Horné Pršany – TJ Družstevník Dúbravica
nedeľa 25.10.2015 o 14.00 TJ Tatran Harmanec – FK – Baník Ľubietová
Zápas FK Podkonice – ŠK Sokol FO Staré Hory  bol kontumovaný (3:0) v prospech domácich pre nedostatok zdravých hráčov hostí.

II. trieda skupina B

Zimná prestávka.

servisobfzbb

Aktuálnu úradnú správu ObFZ Banská Bystrica nájdete tu…

Výsledky posledného kola a aktuálne tabuľky nájdete tu…