Futbalisti MFK Dukla Banská Bystrica odohrali v sobotu 20. januára popoludní svoj tretí zápas v zimnej príprave. V Dunajskej Strede si zmerali sily s druhým celkom maďarskej druhej ligy ETO FC Győr.

Zápas napokon víťaza nespoznal. V 65. minúte poslal Duklu do vedenia z penalty Boris Godál, ale už v 70. minúte vyrovnal na konečných 1:1 Yasin Hamed. Zverenci Mária Auxta tak v príprave po dvoch jednoznačných víťazstvách nad druholigistami z Považskej Bystrice a Spišskej Novej Vsi zaznamenali prvú remízu. Nasledujúci zápas odohrajú v sobotu 27. januára na pôde maďarského prvoligistu MTK Budapešť.

Prípravný zápas – sobota 20.01.2024, 13.00 h – Dunajská Streda

MFK Dukla Banská Bystrica – ETO FC Győr 1:1 (0:0)

Góly: 65. Godál (pen.) – 70. Hamed.

Zostava MFK Dukla: Hruška – Hlinka, Godál, Willwéber, Migaľa (65. Klimpl), Ľupták (60. Slebodník), Richtárech, De Oliveira, Považanec (60. Hanes), Rymarenko (65. Depetris), Polievka (C).

Plán prípravných zápasov MFK Dukla – Zima 2024

sobota 13.01 o 11.00 h: MFK Dukla Banská Bystrica – FK MŠK Považská Bystrica 3:0 (1:0)

streda 17.01 o 16.00 h: MFK Dukla Banská Bystrica – FK Spišská Nová Ves 8:0 (4:0)

sobota 20.01 o 13.00 h: MFK Dukla Banská Bystrica – ETO FC Győr 1:1

sobota 27.01 o 13.00 h: MTK Budapešť – MFK Dukla Banská Bystrica (v Budapešti)

sobota 03.02 o 11.00 h: MFK Dukla Banská Bystrica – FK Pohronie (MMŠ Radvaň-Kráľová)