V sobotu 12. júna pokračoval program tréningových zápasov mužstiev prihlásených do súťaží Banskobystrického zväzu malého futbalu. Prinášame vám kompletný sumár sobotných stretnutí aj s fotogalériou.

Tréningové zápasy tímov 1. ligy – Sobota

V sobotu sa v Jakube odohrali štyri tréningové zápasy tímov z 1. ligy. Jedna z troch remíz víkendu sa zrodila v súboji Simacek – SKYY-BŠ. Druhí menovaní viedli po lepšie zvládnutom prvom polčase a góle v úvodných minútach druhého dejstva 1:3, no hráči Simaceku dokázali dvomi presnými zásahmi vyrovnať na 3:3. Gólové hody priniesol nasledujúci súboj, v ktorom FC Nemce aj vďaka siedmim gólom Branislava Krajčíra, ktorý sa stal jedným z dvoch strelcov víkendu, vyhrali 14:8 z ich pohľadu. Druhý tím z Nemiec vysoko podľahol lídrovi tabuľky. Oranjes dokázali splniť úlohu favorita proti Trendu, aj keď po prvom polčase prehrávali 1:3 a v druhom dejstve museli otáčať výsledok.

Simacek – SKYY – BŠ 3:3 (1:2)

Góly: A. Ostrihoň, P. Mesík, R. Zima – P. Loučka, J. Túry, J. Puzio. ŽK: V. Demčík – A. Peťko

Chalani – FC Nemce 8:14 (3:9)

Góly: M. Mesík 3, M. Magura 2, P. Špirka, P. Mitrenga, Š. Szoke – B. Krajčír 7, D. Kiedžuch 6, M. Janovec. ŽK: M. Adam (FC Nemce)

Nemce 2012 – Unios 1:10 (0:3)

Góly: E. Filipko – P. Stacho 4, M. Mala 3, M. Gašpar, M. Bobo, R. Elek

Oranjes – Trend 8:5 (1:3)

Góly: V. Bobor 4, M. Jablonský 2, F. Sylvestr, L. Höger – V. Kosec ml. 2, M. Rudnický 2, M. Markovič

Tréningový zápas tímov 2. ligy – Sobota

Sobotný program tréningových zápasov mužstiev z 2. ligy otvoril súboj Sosaurusu a ŠKP B200, ktoré viedlo po 25 minútach dvojgólovým rozdielom. Hráči Sosaurusu siahali na dobrý výsledok, keď v druhom polčase dvakrát znížili na rozdiel jediného gólu, no ŠKP B200 výhru ubránilo. Pingoši rozhodli o svojom víťazstve nad posledným Aquaduxom až v druhom polčase. V súboji druhého s tretím sa Dream Teamu podarilo prevýšiť Mladosť. Líder tabuľky Hančurka Team nedopustil prekvapenie proti Godzilám.

Sosaurus – ŠKP B200 4:5 (2:4)

Góly: J. Ždánsky, I. Bučko, M. Krajčovič, Doplníme – Ľ. Pročka 2, M. Polóny 2, M. Ondrejka

Joga Bonito – Erima „98“ 4:2 (2:0)

Góly: O. Longauer 2, M. Števonka, P. Šipula – M. Vozár 2

Pingoši – Aquadux 8:5 (2:2)

Góly: V. Močáry 4, P. Zemko 2, L. Dvorský, G. Bagwell – S. Caban 2, L. Mesík, M. Slančík, L. Tomáš. ŽK: S. Caban, L. Mesík (Aquadux)

Mladosť BCF – Dream Team 5:10 (2:5)

Góly: J. Tešlár 3, M. Čief 2 – M. Kmeť 4, V. Fruhwald 2, O. Zeleňanský, P. Krutý, M. Kopic, P. Lichý

Tréningové zápasy tímov 3. A ligy – Sobota

Na modrej umelej tráve pod fakultou si v sobotu zmerali sily mužstvá prihlásené do 3. A ligy. O debakel víkendu sa postarali hráči Vlkanovej, ktorí nastrieľali poslednému ALK TÍMu 23 gólov. Podľa očakávania vyhrali aj Králičania a AC Tornádo. FK Plus sa ujalo v súboji s Alcatrazom vedenia 0:2, na čo dokázal súper do prestávky odpovedať jedným presným zásahom. Druhý polčas vyšiel lepšie Alcatrazu, ktorý dokázal trikrát vyrovnať a nerozhodným výsledkom sa zápas napokon aj skončil.

AC Tornádo – FK Batra Tanka 11:4 (4:1)

Góly: M. Kucka 4, M. Cisár 3, Mir. Mokrý, Mich. Mokrý, K. Mišiak, P. Giertl – P. Vinarčík 4

Alcatraz – FK Plus 4:4 (1:2)

Góly: P. Zelienka, R. Puliš, J. Kuník, M. Maďar – I. Majer 2, J. Štubian, R. Cimerman

ToJeJedno – Králičania 2:9 (0:5)

Góly: R. Fodor ml., F. Petráň – M. Bobor 3, S. Kršák 3, A. Bíreš 2, O. Zrubák

Zlepenec – EFCE Brocak 0:5 kontumačne

TJ Požiarnik Vlkanová – ALK TÍM 23:0 (12:0)

Tréningové zápasy tímov 3. B ligy – Sobota

Na Tatranskej sa v sobotu hrali tréningové stretnutia mužstiev z 3. B ligy. Malonas sa v súboji s Nulovou šancou ujalo vedenia, no súper dokázal do prestávky otočiť stav na 1:3. Tri góly v rade následne strelili aj hráči Malonas, ktorí tak otočili na 4:3. Z výhry sa ale napokon radovala Nulová šanca, ktorá zvládla na výbornú záverečnú časť zápasu. V súboji dvoch tímov z hornej časti tabuľky sa očakával vyrovnaný priebeh. Ortotech si v prvom polčase vypracoval dvojgólový náskok. Hráči Juniperusu sa v druhom dejstve nedokázali vrátiť do zápasu, čo Ortotech využil a súperovi uštedril takmer dvojciferný debakel. Z týchto dvoch duelov vám prinášame fotogalériu.

Malonas – Nulová šanca 5:6 (1:3)

Góly: L. Bezuch 2, J. Lupták, I. Bernát, M. Funiak – L. Melaga 2, Š. Bútora 2, P. Daubner, D. Rýs. ŽK: J. Tuhársky – M. Kopic

FC Juniperus – 1. FC Ortotech 2:9 (0:2)

Góly: R. Blaško, M. Filipko – O. Ďurta 3, B. Krsko 2, P. Konder 2, I. Sakál 2. ŽK: J. Koštial, M. Maruniak (FC Juniperus). ČK: E. Muránsky (1. FC Ortotech)

Enzo – Adrenalín 5:0 kontumačne

Dailan Yifang – Sásová – Arsenal 2:7 (2:1)

Góly: F. Slabecius 2 – P. Vikarský 2, L. Potančok 2, R. Kováčik, Mar. Dušička, Mat. Dušička

CFBG – Atak 2:6 (1:2)

Góly: I. Knopp, M. Babiak – R. Oravec 3, D. Ihring 2, J. Repka

BuK – Bezvetrie 6:6 (4:3)

Góly: M. Kapusta 3, M. Latinák 2, P. Potančok – A. Čilík 3, T. Hrnčiar 2, M. Glončák. ŽK: M. Kapusta – D. Mihalíček

Sumár všetkých zápasov

Spolu gólov: 335 gólov (priemer 12 gólov na zápas)

Najlepší strelec: Róbert Greško (Galacticos – 1. liga) – 7 gólov, Branislav Krajčír (FC Nemce – 1. liga) – 7 gólov

Najviac gólov: 3. A liga – TJ Požiarnik Vlkanová – ALK TÍM 23:0 (12:0)

Najmenej gólov: 2. liga – Riečka – 3PE 0:2 (0:0)

Zápas víkendu: 2. liga – Sosaurus – ŠKP B200 4:5 (2:4)

Babrák víkendu: 3. A liga – Ajax – Hellius 5:6 (4:2),

Sumár piatkových víkendových zápasov nájdete tu. Výsledkový servis a video-zostrihy vám prinášame v spolupráci s Banskobystrickým zväzom malého futbalu.