Sobotňajší program 361. Radvanského jarmoku patril Dňu kroja, ale aj množstvu ďalších kultúrnych programov a vystúpení či už na hlavnom pódiu na Námestí SNP či pri Barbakane. Jarmočné stánky  i kolotoče počas celého dňa obklopovalo množstvo ľudí.

Banskobystričanov v sobotu večer bavila obľúbená koncertná kapela Polemic. Foto: Samuel Telúch

Zatiaľ čo v sobotu popoludní zaplnilo námestie SNP presne 2679 ľudí v krojoch, neskorší program patril aj zábave ďalších žánrov. Na Námestí SNP večer začal koncertom akordeónového virtuóza Michala Červienku s jeho kapelou, pokračoval vystúpením Baro Drom Orkestar z Talianska a napokon koncertom populárnej ska a reggae kapely Polemic.

Program 361. Radvanského jarmoku vyvrcholí v nedeľu od 13-tej hodiny koncertom Dychovej hudby Železiarní Podbrezová a ich hostí Martina Babjaka, Jána Babjaka, Tanečnej skupina UFS Mladosť a Horehronskej mužskej speváckej skupiny. O 14-tej hodine potom pokračuje program záverečným poďakovaním remeselníkom a o 14.30 h vystúpením zvolenského folklórneho súboru Marína.

Jarmočné stánky zatvoria predajcovia do 16-tej hodiny, zábavné atrakcie budú k dispozícii verejnosti až do neskorých večerných hodín.

Aj program posledného jarmočného dňa nájdete v našom staršom príspevku:

Radvanský jarmok 2018: Program s Cigánskymi diablami a kapelami Polemic či Hex