Predposledný prípravný zápas odohrali futbalisti banskobystrickej Dukly proti treťoligovej Rimavskej Sobote. Na konci článku nájdete bohatú fotogalériu zo zápasu.

Zápas sa hral na umelej tráve na Štiavničkách, nakoľko stav prírodnej trávy na štadióne je stále viac pokrytý snehom a ľadom ako trávnatým porastom. Proti súperovi, ktorý zimuje na druhej priečke tretej ligy, sa domáci hráči nevedeli dlho presadiť. Bezgólové skóre dokázal prelomiť po zmene strán v 50. minúte Gabriel Snitka. K nemu sa v 68. minúte pridal Josip Galić, ktorého trvalé angažovanie z Poltára by malo byť už len otázkou dní. O štyri minúty na to sa presadil aj Róbert Polievka a uzavrel skóre na 3:0.

Zverenci trénera Vargu si pripísali svoju piatu výhru v príprave. Posledné prípravné stretnutie je naplánované na sobotu 2. marca o 11.00 hod. Miesto stretnutia bude upresnené v najbližších dňoch, pravdepodobne sa však stretnutie odohrá mimo územia nášho mesta.