V stredu 23. novembra sa na Mestskom mládežníckom štadióne v Radvani stretli bývalí ligisti a súčasní tréneri futbalovej Dukly so športovými novinármi. Z tohto futbalového zápasu vám prinášame aj bohatú fotogalériu.

Súboj bývalých vynikajúcich futbalistov a súčasných trénerov futbalovej Dukly so športovými novinármi sa v stredu 23. novembra od 18.00 h uskutočnil po približne 15-tich rokoch.

Od úvodu stretnutia mali navrch futbalovo skúsenejší Duklisti, hoci novinárov posilnil Ján Sojka či Daniel Kohút, teda stále aktívni hráči s bohatými skúsenosťami na vysokej úrovni, ktorí na jeseň pôsobili v treťoligovom RSC Hamsik Academy.

Na strane Dukly sa predstavili mená ako Štefan Rusnák, Ľubomír Faktor, Marián Strelec, Marek Penksa, Norbert Dikacz, Jozef Slobodník či Vratislav Greško.

„Starí páni“ Dukly spolu s trénermi mládežníckych kategórii hrali kombinačný futbal, často na jeden dotyk, a zadýchaných novinárov dostali niekoľkokrát do „baga“. Športoví redaktori skórovali dvakrát, a to práve vďaka futbalovým posilám.

Duel, ktorý trval dva polčasy po 35 minút, vyhrali Duklisti výsledkom 6:2, a to mohli Media Teamu naložiť viac. Po priateľskom zápase sa aktéri stretli v útrobách Mestského mládežníckeho štadióna v Radvani pri kapustnici.

Priateľský zápas – streda 23.11.2022, 18.00 h – MMŠ Radvaň

Starí páni Dukly – Media Team 6:2

Zostava Dukly: Strelec, Dohnálek, Faktor, Greško, Rusnák, Rubint, Poljovka, Penksa, Škubák, Nemčík, Domík, Dikacz, Rebek, Slobodník, Holécy, Csányi, Radoš, Markovič.

Zostava Media Teamu: Mútňan, Kohút, Hanzel, Gašpar, Lehoťan, Fronko, Dzúrik, Kristlík, Lehocký, Grešo, Markuš, Sojka, Rapoš, Mocný, Kučera, Kubiš, Dušička, Vaterka, Blaško.