Banskobystrická hardcore kapela Eyes of Azrael vyráža na turné po Slovensku, v rámci ktorého odohrá jeden koncert aj na domácej pôde.

Skupina Eyes of Azrael vydala v novembri svoj debutový album Flowers a teraz ju čaká koncertné turné po Slovensku. Spolu s kapelami Point Blank Range, Momma Knows Best a Citylights sa predstavia v piatich slovenských mestách. Turné pod názvom Mullet Tour (mullet – typ pánskeho účesu známy aj ako „na Jágra“) sa bude niesť v znamení prezentácie najnovších počinov jednotlivých formácií. Okrem spomínaného debutového albumu EoA, predstaví Momma Knows Best z Prahy(členmi sú aj dvaja Banskobystričania Kubo Hríbik a Michal Jahoda) svoje EP Ain’t No Weight Young Lad Can’t Take a Point Blank Range z Bratislavy odprezentuje nový album Lost Course.Trojicu spomínaných skupín doplní pražská formácia Citylights. Pre kapely z Prahy to budú vôbec prvé koncerty na slovenskej pôde.

Koncertná šnúra odštartuje už o dva týždne. Hlavne by sme chceli upozorniť , že v rámci turné sa zastavíme 25. februára aj v Banskej Bystrici v domácom Klube 77, kde očakávame minimálne tak elektrizujúcu atmosféru ako počas krstu nášho albumu,“ informoval nás Matúš Molitoris, bubeník Eyes of Azrael.