Opravy miestnych komunikácií pokračujú v meste pod Urpínom aj počas letných mesiacov. Inak to nebude ani budúci týždeň a v prípade priaznivého počasia čakajú motoristickú verejnosť v Banskej Bystrici krátkodobé dopravné obmedzenia na uliciach Profesora Sáru a Figuša Bystrého.

Z dôvodu pokládky nových asfaltových povrchov miestnych komunikácií bude od utorka, 25. júla od 08.00 hod. do štvrtka, 27. júla do 06.00 hod. úplne uzatvorená časť ulice Profesora Sáru. Ide o plochu pred budovou RTVS až po objekt SBS Omnis, teda o úsek od číslo 42 po číslo 48.

.

Od štvrtka, 27. júla od 08.00 hod. do soboty, 29. júla do 06.00 hod. sa práce presunú na ulicu Figuša Bystrého. Úplne uzatvorená bude v úseku od ulice Profesora Sáru až po Rudlovskú cestu.

Obyvateľov a návštevníkov spomínaných ulíc mesto žiada o porozumenie a strpenie zníženia komfortu počas uzávierky. Vodičov tiež upozorňuje, aby sledovali prenosné dopravné značenie a nejazdili po pamäti. V prípade nepriaznivého počasia budú práce na pokládke asfaltov realizované v náhradnom termíne.