Opravy miestnych komunikácií pokračujú v meste pod Urpínom aj počas letných mesiacov. Inak to nebude ani budúci týždeň a v prípade priaznivého počasia čakajú motoristickú verejnosť v Banskej Bystrici krátkodobé dopravné obmedzenia na uliciach Profesora Sáru a Figuša Bystrého.

Z dôvodu pokládky nových asfaltových povrchov miestnych komunikácií bude od utorka, 25. júla od 08.00 hod. do štvrtka, 27. júla do 06.00 hod. úplne uzatvorená časť ulice Profesora Sáru. Ide o plochu pred budovou RTVS až po objekt SBS Omnis, teda o úsek od číslo 42 po číslo 48.

Od štvrtka, 27. júla od 08.00 hod. do soboty, 29. júla do 06.00 hod. sa práce presunú na ulicu Figuša Bystrého. Úplne uzatvorená bude v úseku od ulice Profesora Sáru až po Rudlovskú cestu.

Obyvateľov a návštevníkov spomínaných ulíc mesto žiada o porozumenie a strpenie zníženia komfortu počas uzávierky. Vodičov tiež upozorňuje, aby sledovali prenosné dopravné značenie a nejazdili po pamäti. V prípade nepriaznivého počasia budú práce na pokládke asfaltov realizované v náhradnom termíne.